آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,علی مطهری

علی مطهری به صداوسیما: هنوز منتظرم به قانون تن دهید

علی مطهری با انتقاد از رویکرد صدا و سیما درباره وقتی که قرار بود در اختیار او بگذارد تا از خود در ماجرای خودسوزی یک دختر جوان دفاع کند،…


نقوی حسینی: ایران آمادگی بازگشت به کاهش تعهدات در صورت اقدام عملی اروپایی‌ها را دارد اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , نقوی حسینی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این‌که اروپایی‌ها اقدام عملی برای انجام تعهداتشان انجام ندادند ایران گام سوم را در ۱۵ شهریورماه بر خواهد داشت البته که ما آماده بازگشت به کاهش تعهدات مشروط به اقدام عملی اروپایی‌ها را داریم. 

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: تاکنون غربی‌ها اقدام عملی برای انجام تعهداتشان در برجام انجام نداده‌اند؛ زمانی هم تا ۱۵ شهریورماه یعنی مهلت ایران به اروپایی‌ها باقی نمانده؛ لذا قطعا ایران گام سوم را محکم بر خواهد داشت.

 

وی توضیح داد: ما اعلام کردیم اگر اروپایی‌ها اقدام عملی برای انجام تعهداتشان انجام دهند ایران آمادگی بازگشت به زمان قبل از کاهش تعهدات را دارد. البته باید اقدام عملی صورت گیرد که معنای آن ایجاد شرایط لازم برای فروش نفت و تضمین برگشت پول است.

 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که برداشتن گام سوم به نفع جمهوری اسلامی ایران است لذا اروپایی‌ها و غربی‌ها از برداشتن گام سوم نگران می‌شوند و باید اقدام عملی را انجام دهند چون در غیر این صورت ما گام‌های بعدی را هم بر می‌داریم.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------