آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,حسن روحانی

دستور روحانی به بانک مرکزی: تورم را کنترل کنید/ رئیس جمهور: پروتکل‌های بهداشتی برای قطع زنجیره کرونا رعایت شود

رئیس جمهور به رئیس بانک مرکزی دستور داد با استفاده ازهمه ظرفیت ها و ابزار حقوقی و همکاری وزارت امور خارجه تلاش برای دسترسی به منابع ارزی…


پزشکیان: اگر یک ماه با قدرت و عالمانه عمل کنیم، کرونا را زمین‌گیر خواهیم کرد اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,پزشکیان
نایب رئیس مجلس گفت:اگر یک ماه با قدرت، عالمانه و با مشارکت همگانی مردم عمل کنیم می توانیم این ویروس را زمین گیر کنیم و از این مشکل و بحران عبور کنیم.

به گزارش خبرآنلاین، مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس در اولین جلسه علنی مجلس بعد از شیوع کرونا بر صندلی ریاست تکیه زد، چرا که علی لاریجانی که به کرونا مبتلا شده این روزها در قرنطینه به سر می برد.

 

او در نطق پیش از دستور با اشاره به حضور وزرای بهداشت و کشور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه علنی امروز مجلس گفت: امروز همه وقت مجلس درباره موضوع بررسی وضعیت کرونا است. قرار است مقامات دولتی گزارشی از وضعیت فعلی کشور به نمایندگان ارائه دهند و بعد از پایان اظهارات آنها جمع بندی در مجلس صورت خواهد گرفت.

 

پزشکیان گفت: باید از زحمات دولت، صداوسیما، مردم، سپاه، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی که در خط مبارزه با ویروس کرونا هستند قدردانی کنیم.

 

نایب رئیس مجلس گفت:اگر یک ماه با قدرت، عالمانه و با مشارکت همگانی مردم عمل کنیم می توانیم این ویروس را زمین گیر کنیم و از این مشکل و بحران عبور کنیم. امیدوارم دست به دست هم از این بحران بگذریم.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------