آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,صادق زیباکلام

انتقاد زیباکلام از روحانی | ای کاش مسئولیت بالا رفتن آمار کرونا را می‌پذیرفتید

صادق زیباکلام تحلیلگر سیاسی با انتقاد از بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها گفت: ای کاش آقای رئیس جمهور و سایر مسئولین مسئولیت بالا رفتن آمار…


امتیاز مدرس خیابانی به مجلس یازدهمی ها برای جلب رای اعتماد/ میر تاج الدینی مشاور شرکت خدمات بازرگانی مس شد اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , نمایندگان مجلس
قبل از رای اعتماد، وزرای پیشنهادی سعی می کنند نظر نمایندگان مجلس را برای رای اعتماد جلب کنند اما در برخی از مجالس این موضوع فراتر از جلب نظر است. برخی از نمایندگان با وعده پست و مقام و یا امتیاز با وزیر پیشنهادی همراه می شوند. 

به گزارش سایت دیده بان ایران؛  قبل از رای اعتماد، وزرای پیشنهادی سعی می کنند نظر نمایندگان مجلس را برای رای اعتماد جلب کنند اما در برخی از مجالس این موضوع فراتر از جلب نظر است. برخی از نمایندگان با وعده پست و مقام و یا امتیاز با وزیر پیشنهادی همراه می شوند. 

 

این واقعیت تلخ در سال های اخیر بیشتر به چشم می خورد. انتصاب های دقیقه نودی در آستانه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت از آن جمله است. شنیده شده است که سید مصطفی میر تاج الدینی(پسر نماینده فعلی تبریز) به عنوان مشاور شرکت خدمات بازرگانی مس ایران منصوب شده است. حال باید دید نماینده به اصطلاح انقلابیتبریز قرار است چگونه برای وزیر پیشنهادی صمت جبران کند!

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------