آخرین اخبار سیاسی


جلسه هیات دولت در 3 بهمن 1400،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

رئیسی: مسئولین باید جایگاه خود برای خدمت به مردم را مغتنم بدانند/ مصوبه هیئت دولت برای تقویت کسب و کار و معیشت مرزنشینان

رئیس جمهور خدمت به مردم را یک توفیق دانست و تاکید کرد: مسئولین باید این جایگاه را برای خدمت به مردم مغتنم بدانند و عملکردها دگر خواهی در…

دفاع تمام قد نماینده ملایر از کارنامه ۱۰۰ روزه رییسی: صف مرغ جمع شد! احد آزادیخواه,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
 نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با اقدامات دولت کشور با کمبود کالاهای اساسی مواجه نیست، گفت: بخش کشاورزی در ۱۰۰ روز کار دولت سیزدهم به حالت قابل دفاع برگشته است.

به گزارش ایرنا ؛ احد آزادیخواه با اشاره به عملکرد دولت در بخش کشاورزی در ۱۰۰ روز گذشته اظهار کرد: طی ماه‌های گذشته شاهد واردات مرغ و تشکیل صف مرغ بودیم اما امروز خودمان تولید کننده مرغ هستیم و نهاده‌های دامی مورد نیاز تامین شده است و مشکلی در این بخش نداریم.

 

سخنگوی کمیسیون کشاورزی: کشور با کمبود کالای اساسی مواجه نیست

این نماینده مجلس با اشاره به مشکلات کشور در بحث تامین کالاهای اساسی گفت: سه ماه گذشته با توجه به مشکلات و موانع موجود در حوزه کالاهای اساسی علامت چراغ قرمز را می‌دیدیم و انبارها  خالی بود.اولین اقدام دولت تامین کالاهای اساسی بود و دولت توانست کالاهای اساسی مانند گندم را تامین کند.

 

 وی با بیان این که در بخش کشاورزی تولیدان در ۱۰۰ روز اخیر به حالت قابل دفاع برگشته است،‌ یادآورشد: درست است برخی کالاها گران است اما در انبارها این کالاها موجود است و کشور با کمبود کالا مواجه نیست.

 

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در بحث واکسن شاهکار کرد، اظهار کرد: برخی قبل از دولت سیزدهم سعی کردند با پیوند دادن واردات و تامین واکسن به ‌FATF بگویند که واکسن وارد نمی‌شود، اما دولت رییسی واکسن را وارد و همه را واکسینه کرد بطوری‌که امروز یک میلیون نفر در کشور دُز سوم واکسن را هم تزریق کردند.

 

سخنگوی کمیسیون کشاورزی ادامه داد: قبل از آغاز به کار دولت سیزدهم می‌دیدیم که چقدر مشکل کمبود دارو و سرم وجود داشت و مردم در داروخانه‌ها برای دریافت دارو و سرم صف می‌ایستادند اما امروز خوشبختانه شرایط بسیار بهتر از قبل است.

 

آزادیخواه با بیان اینکه در حوزه صادرات پتروشیمی و فروش نفت رشد خوبی داشته‌ایم، به موضوع ارتباط با کشورهای همسایه در دولت آقای رییسی اشاره کرد و گفت: در این دولت توانستیم در زمینه گاز با کشورهای منطقه مانند ترکمنستان و جمهوری آذربایجان قراردادی امضا کنیم که یک شاهکار بود و این کار در دولت قبل تعطیل شده بود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------