فوت و فن های طلایی خرید لایک واقعی اینستاگرامنرم افزار اینستاگرام دنیای امروز را متحول کرده است.کسب و کار و شهرت در این پلتفرم آنچنان رونق یافته که سرمایه و توجهات را به خود جلب کرده است.این نرم افزار بهترین فضا برای تبلیغات و درآمدهای دیجیتال مارکتینگ از طریق بازدید است.بازدید ها و دیده شدن ها نیاز به داشتن فالوور و لایک بالا دارد. قصد داریم نکات طلایی را درباره خرید لایک واقعی و فالور برای شما بیان کنیم.

از خرید لایک واقعی و فالوور واقعی در اینستاگرام چه می‌دانید؟
اینستاگرام یک شبکه اجتماعی قدرتمند که امروزه کمتر کسی وجود دارد که یک گوشی هوشمند داشته باشد و از این نرم افزار استفاده نکند. این پلتفرم جذاب آنقدر در زندگی ما نفوذ پیدا کرده که برای خیلی ها تبدیل شده به یک راه و روش کسب درآمد و تبلیغات محصولاتشان. اما برای بازدید بهتر مطالب نیاز به داشتن فالوور های زیاد دارید و برای بالا آمدن مطلب شما در صفحه جستجوی کاربران نیاز به لایک دارید. این امر باعث به وجود آمدن خرید لایک اینستاگرام در این نرم افزار شده است.


لازم است توضیحات بیشتری ارائه بدهیم کسانی که با الگوریتم اینستاگرام آشنایی دارند به خوبی می‌دانند که برای دیده شدن پست ها و بالا آمدن بازدید و نتیجه گرفتن، نیاز به مشارکت وجود دارد که این مشارکت از طریق فالوورهای واقعی و لایک های واقعی به وجود می‌آید. امروزه مثل سالهای ابتدایی تولید این نرم افزار نمی‌توانید صرفا با ایجاد مطالب جذاب بازدید خود را با آن سطحی که می‌خواهید برسانید. البته لازم به ذکر است که که شما می توانید با خرید فالوور واقعی سرعت این روند را بالاتر ببرید.

 

خرید لایک واقعی در اینستاگرام,خرید فالور در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از جذاب ترین نرم افزار های شبکه های اجتماعی


لایک و فالوور بالا به چه دردی میخورد؟
شاید برایتان سوال به وجود بیاید داشتن فالوور و لایک بالا در این نرم افزار به چه دردی می‌خورد. در دنیای امروزی مسئله کسب و کار های دیجیتالی بسیار رونق یافته و از این طریق می‌توانید پول زیادی به جیب بزنید.به عنوان مثال شما اگر یک پیج با چندین کا فالوور داشته باشید می‌توانید به تبلیغ کالای خود یا تبلیغ محصولات دیگران بپردازید و در ازای آن پول دریافت کنید.می‌توانید از طریق بازدید بالا به شهرت برسید و به وجهه اجتماعی یا به اصطلاح اینفلوئنسری برسید.درآمد دنیای دیجیتال مارکتینگ را شوخی نگیرید افرادی زیادی ظرف مدت کوتاهی به درآمدهای نجومی رسیده اند.


حتی به غیر از مسائل مالی،با داشتن افراد زیاد در لیست فالوورهای خود، حرف ها و مطالب شما بیشتر دیده می‌شوند و به اصطلاح اینتراکشن بالایی خواهید داشت.


چگونه به لایک و فالوور بالا دست پیدا کنیم؟
در سالهای ابتدایی عرضه‌ی اینستاگرام به راحتی می‌توانید با تولید محتوای جذاب و داشتن رابطه ها با اکانت های دیگر به فالوورهای بالا برسید اما امروزه با الگوریتم جدید این نرم افزار اگر بخواهید بدون کمک به بازدید بالا برسید باید چند سال را شبانه روز صرف آن کنید.پس راه حال در چیست؟


امروزه افرادی وجود دارند که این کار را به جای شما انجام می‌دهند. در واقع شغل آنها جذب فالوور و بازدید برای شماست. با زبانی ساده تر شما به خرید لایک واقعی و فالوور واقعی نیاز دارید. ظرف مدت بسیار کوتاهی می‌توانید شاهد رشد چشمگیر بازدیدها از پیجتان شوید. با استفاده از این روش پیج شما از وجهه خاصی برخوردار می‌شود و شما می‌توانید کسب و کار را شروع کنید و یا مطالبتان را منتشر کنید.


چرا باید علاوه بر فالوور لایک را نیز خریداری کنیم؟
در راستای خرید مخاطب در اینستاگرام، سوالات بسیار زیادی برای مخاطبان به وجود می‌آید که قصد داریم به آنها پاسخ دهیم.شاید برای یک عده سوال شود خب برای بالا رفتن بازدید به فالوور نیاز داریم پس دیگر خرید لایک واقعی به چه درد ما می‌خورد؟ باید به این نکته توجه کنید که اولا فالوور به تنهایی به بالا آمدن پیج شما کمک نمی‌کند.پیج شما برای دیده شدن نیاز به اشتراکات و فعالیت ها دارد.

 

اگر تعداد لایک های شما کافی نباشد الگوریتم اینستاگرام به صورت خودکار مطالب شما را به سمت پایین میبرد و مخاطبان کمتری آن را خواهند دید.خرید لایک واقعی برای دیده شدن شما در سطح گسترده لازم است.اگر از تعداد لایک و ایمپرشن لازم برخوردار نباشید در صفحه جستجو مطالب شما برای کاربران دیده نمی‌شود.


ثانیا تناسب فالوور و لایک یک امر مهم است.به عنوان مثال اگر یک پیجی با 100 هزار نفر فالوور تنها 100 عدد لایک داشته باشد.علاوه بر اینکه جذب مخاطب نمی‌کند حتی ممکن است مخاطبان فعلی خود را نیز از دست بدهد و اصلا وجهه‌ی خوبی نخواهد داشت.در ضمن در این صورت ممکن است اینستاگرام شما را به عنوان ربات تشخیص دهد و پیج شما را از دسترس خارج کند.پس کاملا متوجه شدید که خرید لایک واقعی به اندازه فالوور مهم است.

تناسب لایک و فالوور در اینستاگرام چگونه است؟
گفتیم که به میزان داشتن فالوور داشتن لایک نیز بسیار مهم است. اما نیت آن نیز مهم است.تقریبا حداقل نسبت بین لایک و فالوور 30 درصد لایک به ازای کل فالوور است یعنی حداقل به میزان یک سوم تعداد فالوور ها باید لایک داشته باشید.به عنوان مثال اگر 30 هزار نفر فالوور دارید باید 10 هزار عدد هم لایک داشته باشید به طور میانگین،تا تناسب رعایت شود و پیج شما در بازدید همگانی قرار بگیرد.پس در میزان خرید لایک واقعی نیز دقت کنید.
 

خرید لایک واقعی در اینستاگرام,خرید فالور در اینستاگرام

رعایت تناسب بین لایک و فالوور موجب بیشتر دیده شدن صفحه شما می‌شود


اصرار ما روی کلمه "واقعی" چه دلیلی دارد؟
اگر مقاله را به دقت خوانده باشید به جمله های خرید لایک واقعی و فالوور واقعی برخواهید خورد. اصرار ما روی کلمه واقعی از آن جهت است که مثل همیشه دست عده ای سودجو در بازار خرید و فروش مخاطب در این پلتفرم باز است. عده ای با فروختن فالوورهای فیک یا خارجی موجب خراب شدن صفحه شما و به جیب زدن پولتان می‌شوند.


برای همین اگر می‌خواهید صفحه شما در اینستاگرام طبیعی به نظر برسد باید علاوه بر خرید فالوور واقعی ایرانی،خرید لایک واقعی ایرانی را نیز در نظر بگیرید.بله درست متوجه شدید،ایرانی! زمانی که مخاطبان دیگر به صفحه شما سر میزنند، با دیدن فالوورها و لایک های خارجی متوجه خرید شما می‌شوند و درنتیجه باعث سلب وجهه و پایین آمدن اعتبار صفحه شما می‌شود.


نداشتن لایک های ایرانی و واقعی می‌تواند برای شما نتیجه معکوس داشته باشد و موجب ریزش فالوورهای واقعی نیز بشود.پس خرید از یک درگاه مطمئن و جواب پس داده یک اصل بسیار مهم برای سالم ماندن صفحه شماست.

 

منبع : https://www.digi-members.com/buy-instagram-like/

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی