اگر ماشین یا تلویزیون دارید، بیشتر مراقب قلب خود باشید!
 

حمله‌قلبی ,علائم حمله قلبی

 

 

نتایج یك بررسی جدید روی تاثیر دارایی ها و میزان فعالیت بدنی افراد بر خطر بروز مشكلات قلبی نشان داد اشخاصی كه صاحب اتومبیل شخصی یا تلویزیون هستند ۲۷ درصد بیشتر با خطر حمله قلبی مواجهند.

به گزارش سرویس بهداشت و درمان ایسنا، این مطالعه تحت عنوان اینترهارت كه روی ۲۵ هزار شركت كننده از ۵۲ ملیت مختلف انجام گرفته تایید می كند كه خطر حمله قلبی با حداقل فعالیت بدنی خنثی می شود.

دكتر آشین كانتراكتور متخصص كاردیولوژی با انتشار مقاله جدیدی در مجله اروپایی «قلب» در این باره خاطرنشان ساخت: این مطالعه تایید می كند كه برای پیشگیری از حمله قلبی نیازی نیست حتما ورزش سنگین و دشوار انجام دهید چون حتی تحرك بدنی ملایم نیز می تواند در این زمینه موثر باشد.

به گزارش شبكه خبری تورنتو نیوز، اینترهارت یك مطالعه جهانی بلندمدت است كه از فوریه سال ۱۹۹۹ میلادی تاكنون انجام گرفته است. این بررسی تایید می كند كه افزایش شهرنشینی منجر به زندگی بی تحرك در سراسر جهان شده است و این الگوی زندگی در بسیاری از كشورهای در حال توسعه روبه افزایش است.

از مهمترین ارمغان های الگوی زندگی بی تحرك شامل استفاده از اتومبیل شخصی یا نشستن طولانی مدت مقابل تلویزیون، افزایش بیماری ها و حملات قلبی است كه با حداقل فعالیت بدنی می توان از آنها پیشگیری كرد..... /  خبرگزارى ايسنا

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023