سرنگ های بدون سوزن بزودی در بازارسرنگ بدون سوزن ,سازمان انتقال خون

سرنگ های بدون سوزن بزودی در بازار

رئیس جمعیت هلال‌ احمر از ورود تکنولوژی سرنگهای بدون سوزن خبر داد و گفت: تکنولوژی سرنگ‌های بدون سوزن در کشور فراهم شده و امیدواریم به زودی این سرنگ‌ها وارد بازار شود.

 دکتر محمد فرهادی در مورد همکاری این جمعیت با سازمان انتقال خون، خاطرنشان کرد: مردم خون خود را بدون هیچ توقعی در اختیار قرار می‌دهند ولی اکنون سازمان انتقال خود برای استفاده بهینه از خون‌ها فقط یک پالایشگاه جداسازی فرآورده‌های خونی دارد و ما آمادگی این را داریم که دومین پالایشگاه خون را در زیر مجموعه سازمان انتقال خون ایجاد کنیم.

وی همچنین از تعامل بیشتر با وزارت بهداشت در عرصه تولید دارو،‌ تجهیزات پزشکی و واردات داروهای مورد نیاز خبر داد و گفت: سازمان جوانان و داوطلبان می‌توانند نقش موثری در پیشبرد برنامه‌های پیشگیری از بیماری وزارت بهداشت مانند واکسن و کاهش بیماری داشته باشند.

رئیس جمعیت هلال‌ احمر، همچنین از خرید 4 فروند بالگرد سبک برای امر امداد و نجات خبر داد و خاطرنشان کرد: امداد هوایی برای جابجایی اقلام و امدادرسانی سریع بسیار استفاده می‌شود و به همین دلیل بنا داریم تا 4 فروند بالگرد به 17 بالگرد موجود در جمعیت هلال‌احمر اضافه کنیم./مهر

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی