آرایه‌های خورشیدی جدید در فضا نصب می‌شوندایستگاه فضایی بین‌المللی ساعاتی پیش در حساب کاربری خود در اینستاگرام از انجام یک پیاده‌روی فضایی خبر داد. 

 به گزارش ایسنا، ایستگاه فضایی بین‌المللی با انتشار تصاویری از فضانوردان نوشت: فضانوردان چهارشنبه ساعت ۸ صبح به وقت منطقه زمانی شرقی(۱۶:۳۰ به وقت تهران) به منظور نصب آرایه‌های خورشیدی برای تقویت سیستم برق ایستگاه فضایی بین‌المللی یک پیاده روی فضایی انجام خواهند داد.

 

این پیاده روی فضایی توسط دو تن از فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی به نام‌های "شین کیمبرو"(Shane Kimbrough) و  توماس پسکه(Thomas Pesquet) انجام خواهد شد و تلویزیون ناسا نیز از ساعت ۶:۳۰ صبح به وقت منطقه زمانی شرقی (۱۵ به وقت تهران) پوشش زنده این عملیات را آغاز خواهد کرد.

 

در تصویر اول "مارک وند هی"(Mark Vande Hei) مهندس پرواز ماموریت اکسپدیشن-۶۵ به شین کیمبرو(پایین) و توماس پسکه (بالا) در تست و پوشیدن لباس فضایی ایالات متحده کمک می‌کند. در تصویر دوم نیز "مگان مک آرتور" و "مارک وند هی" مهندسان پرواز اکسپدیشن ۶۵ به توماس پسکه(چپ) و شین کیمبرو (سمت راست) در حالی که آنها در حال تست لباس فضایی خود برای پیاده روی امروز هستند، کمک می‌کنند.

 

تصویر اول

آرایه‌های خورشیدی,اخبار علمی ,خبرهای علمی

 

تصویر دوم

آرایه‌های خورشیدی,اخبار علمی ,خبرهای علمی

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022