کار جالب استارتاپ برتانیایی برای مبارزه با گرما/ توزیع بستنی رایگان بین مسافراناخبار,اخبار گوناگون,بستنی

یک استارتاپ بریتانیایی برای مبارزه با گرمای بی سابقه هوا دست به اقدامی جالب زده است. این استارتاپ به صورت رایگان بین مسافرانی که وارد سامانه های اتوبوس و تاکسی لندن می شوند، بستنی می دهد.

به گزارش انتخاب، گرمای تابستان امسال در تمامی کشورهای جهان بی سابقه است بر همین اساس نیز استارتاپی لندنی که وظیفه ارسال خوراکی به نقاط مختلف بریتانیا را بر عهده دارد، تصمیم گرفته در یک اقدام جالب بین مردم بستنی توزیع کند.

 

البته توزیع بستنی در همه ساعات رخ نمی دهد و استارتاپ دلیورو فقط در ساعات اوج گرما برای مثال از 12 تا 3 این کار را در ایستگاههای مرکزی انجام می دهد. جی گروس مدیر دلیورو گفت: "گرمای تابستان امسال وحشتناک است و ما قصد داریم برای همه افراد فرصتی برای خنک شدن و مبارزه با گرما ایجاد کنیم."

 

البته دلیورو تنها استارتاپی نیست که به مردم برای مبارزه با گرمای امسال کمک می کند استارتاپ های دیگری نیز با ارائه یخ خشک به مردم کمک می کنند آنها سریعتر خنک شوند و برخی فروشندگان نیز از موقعیت استفاده کرده و با محصولات خنک خود کاسبی پر رونقی به راه انداخته اند.

 

برخی فروشندگان برای تشویق مردم به خرید انواع محصولات و آبمیوه های خنک روی انواع بستنی، آبمیوه و ...هدیه گذاشته اند. یعنی با خرید هر یک از این اقلام، افراد جایزه و شانس شرکت در قرعه کشی را خواهند داشت.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------