زندگی عجیب زوج چینی که همه چیز را بین خود تقسیم کرده‌انداخبار,اخبار گوناگون
یک زوج چینی ۳۰ سال است که روش زندگی عجیبی را در پیش گرفته و هرچند زندگی مشترکی دارند، اما به صورت جداگانه، منفصل و با مرزبندی خاصی از یکدیگر به زندگی ادامه می‌دهند و منزل و تمامی اسباب موجود در آن را به طور منصفانه‌ای بین خود تقسیم کرده‌اند.

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌های چینی داستان زندگی یک زوج چینی را روایت کردند که ۳ سال است در یک منزل مشترک اما جدا از یکدیگر زندگی می‌کنند و حتی طبقات یخچال‌شان هم تقسیم شده است.

 

آقای چن و همسرش از ۳۰ سال پیش تمامی ادوات و اسباب منزل را بین خود تقسیم کرده‌اند و با اینکه مثلاً از یک اجاق‌گاز استفاده می‌کنند، اما هر یک برای خود و با ظروف شخصی غذا تهیه می‌کند.

 

همچنین بخش‌های منزل این زوج سالخورده هم تقسیم شده و سه دهه است که مرد در یک اتاق کوچک و همسرش نیز در اتاق دیگری می‌خوابد.

 

طبقه‌های یخچال نیز به ۲ قسمت تقسیم و هر یک از این بخش‌ها مواد غذایی یکی از آنها را در خود جای داده است.

 

جالب‌تر اینکه هر یک از آنها موظف به پرداخت هزینه‌های بخش تحت تصرف خویش است؛ به عنوان مثال اگر لامپی در بخشی که در اختیار زن است بسوزد، او باید با هزینه شخصی‌اش آن را تعویض کند.

 

چن در این باره می‌گوید: ما به نوبت غذا می‌پزیم، اما همسرم گاهی بعد از پخت غذا تصور می‌کند که من از او تخم‌مرغ دزدیده‌ام.

 

همسرش نیز رفتار خودپرستانه شوهر را عامل در پیش گرفتن این نوع زندگی عنوان می‌کند و می‌گوید: از زمانی که جوان بودیم دوست نداشت چیزی را که می‌خرد با کسی شریک شود.

 

زن می‌افزاید: بعد از مدتی دیگر توان تحمل رفتارهای شوهرم را نداشتم و تصمیم گرفتم تمام خانه و اسباب آن را با او تقسیم کنم و هر یک زندگی خود را بکنیم.

 

جالب اینجاست که هر ۲ نفر این روش را می‌ستایند و می‌گویند این کار باعث ثبات و راحتی آنها و پایان یافتن مشاجره‌هایشان شده است.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------