اقدام عجیب مرد هندی پس از گزش مارمار،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
مرد هندوستانی پس از گزش مار دست به اقدامی عجیب زد که به مرگش منجر شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، یک مرد میانسال هندوستانی که پس از گزش مار اقدام به جویدن آن کرده بود جانش را از دست داد. «راما ماهتو» ۶۵ ساله پس از گزیده شدن پایش توسط یک مار کوچک برای گرفتن انتقام اقدام به تعقیب آن کرده و سپس آن را در داخل دهانش جوید.

 

قربانی حین جویدن مار بیش از ۱۰ بار از ناحیه صورت توسط این مار مورد حمله قرار گرفت. این مرد دو روز پس از این حادثه در صبح روز دوشنبه جانش را از دست داد. این اتفاق در منطقه «نالاندا» واقع در ایالت بیهار هند رخ داد.

 

بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند در لحظه وقوع این حادثه قربانی به علت مصرف مشروبات الکلی در حالت عادی قرار نداشت. در بیانیه پلیس آمده است: «بنا به گفته خانواده قربانی "راما ماهتو" تحت تاثیر مشروبات الکلی بوده که در مقابل خانه اش توسط یک مار کوچک از ناحیه پا گزیده شده است.» پس از این اتفاق او به تعقیب مار پرداخته و برای گرفتن انتقام این خزنده را در دهانش جویده است.

 

او حین جویدن مار بیش از ۱۰ بار توسط این خزنده گزیده شده و سپس آن را به بالای یک درخت پرت کرده است. از او خواسته شده تا بلافاصله به بیمارستان مراجعه کند که ضمن رد این پیشنهاد اقدام به خوابیدن کرده است. او صبح روز دوشنبه در حالی که جانش را از دست داده بود پیدا شد.

 

گفتنی است؛ پلیس محلی هند مرگ این مرد را، مارگزیدگی ثبت کرده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی