سرنوشت مرد استرالیایی که رویای قاتل شدن داشتاخبار,اخبارگوناگون,رویای قاتل شدن

جزئیات این جنایت هولناک که بدترین جنایت در غرب استرالیا به شمار می‌رود از سوی دادگاه منتشر شد. قاتل، همسرش «مارا هاروی» ۴۱ ساله، دو قلو‌های دوساله پاتریکس و آلیس و دختر سوم خود را که هویت او منتشر نشده و مادر همسر «بیورلی کوین» ۷۴ ساله را به قتل رسانده بود. رویای این مرد قاتل شدن و ریختن خون انسان‌های دیگر بوده است.

 دادگاهی در استرالیا، مردی را که همه اعضای خانواده اش را به قتل رسانده بود تا رویای هولناک زندگی اش را تحقق بخشد به حبس ابد محکوم کرد... رویای این مرد قاتل شدن و ریختن خون انسان‌های دیگر بوده است.

«آنتونی رابرت هاروی» سه دختر خود را که سن آن‌ها بین دو تا سه سال بود، به همراه مادرشان، وقتی در خواب بودند، با ضربات متعدد چاقو به قتل رساند.

 

اخبار,اخبارگوناگون,رویای قاتل شدن


وقتی مادر همسر او صبح روز بعد برای دیدار آن‌ها آمد، هاروی برای جا به جا کردن وسایل از ماشین تا خانه به او کمک کرد و سپس سر او را برید.

جزئیات این جنایت هولناک که بدترین جنایت در غرب استرالیا به شمار می‌رود از سوی دادگاه منتشر شد. قاتل، همسرش «مارا هاروی» ۴۱ ساله، دو قلو‌های دوساله پاتریکس و آلیس و دختر سوم خود را که هویت او منتشر نشده و مادر همسر «بیورلی کوین» ۷۴ ساله را به قتل رسانده بود.

 

اخبار,اخبارگوناگون,رویای قاتل شدن


بنا به مستندات دادگاه آنتونی علاقه زیادی به قاتل‌ها داشت و چند روز قبل از ارتکاب جنایت چاقو و دوربین چاپ سریع خریده و در یادداشت‌های روزانه اش قبل از جنایت نوشته بود: باید آن سوی تاریک و غرائز حیوانی خود را در آغوش بگیرم. امشب همسرم را خواهم کشت و بچه هایم را خفه خواهم کرد.

پس از کشتن خانواده، آنتونی چند روز در خانه می‌ماند و جسد دخترانش را همراه مادرشان در کنار هم شبیه افرادی که دست در گردن قرار داده اند، قرار می‌دهد و اسباب بازی‌های مورد علاقه دختر‌ها را در اطراف آن‌ها می‌چیند، گل می‌خرد و آن‌ها را روی پتو‌ها قرار می‌دهد، و برگه‌ای را که روی آن نوشته «متأسفم» همان نزدیکی به جای می‌گذارد.

 

اخبار,اخبارگوناگون,رویای قاتل شدن


آنتونی پس از عکس گرفتن از اجساد با دوربین، دارایی‌های خانواده اش را می‌فروشد و پولهایش را از حساب برمی‌دارد، برای دیدن خانواده اش به شهر «برث» می‌گریزد، وقتی پدرش را می‌بیند به او می‌گوید: اشتباه بزرگی مرتکب شده ام.

پدرش با پلیس تماس می‌گیرد و آنتونی به جنایت اعتراف می‌کند. گزارش روانشناسان می‌گوید او از هیچ بیماری روانی رنج نمی‌برد و در هنگام ارتکاب جنایت شرایط خاصی نداشته است. دادگاه او را به حبس ابد بدون آزادی مشروط محکوم کرد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------