مانتو شلوار اداري | چالش‌ها و راه‌ کارهای انتخاب و خریدمانتو شلوار اداری را از کجا و با چه معیارهایی بخریم ؟!

مانتو شلوار اداري,خرید مانتو شلوار اداري,مدل های مانتو شلوار اداري

مانتو شلوار اداری

 

مانتو شلوار اداري، يكي از اجزاي اصلي پوشش خانم‌ها در محل كار، قرارهاي رسمي و اداري و برخي مكان‌هاست كه پوشيدن يك لباس رسمي را ايجاب مي‌كند. ولي گاهي اين خريد مي‌تواند به يك چالش بالقوه تبديل شود و ساعت‌ها وقت خانم‌ها را به خود اختصاص دهد؛ چرا كه رعايت نكات مهم در خريد مانتو شلوار اداري مناسب با سن، شغل، مكان، فصل، نوع اندام، رنگ پوست و ساير فاكتورها نياز به اطلاعاتي دارد كه اگر خانم كارمند از آن‌ها سررشته نداشته باشد، ""پیشنهاد ما به شما خرید مانتو شلوار اداری زاگرس پوش است"

 

براي انتخاب درست و مناسب با چالش روبرو خواهد شد. بنابراين اگر شغل شما پوشيدن يك مانتو شلور اداري را ايجاب مي‌كند، براي داشتن يك خريد مناسب، آسان و در كوتاه ترين زمان با بهترين قيمت، مطالعه مقاله پيش رو به شما توصيه مي‌شود!

 

لزوم پوشيدن مانتو شلوار اداري

معیارهای خرید مانتو شلوار اداري,نکاتی برای خرید مانتو شلوار اداري,راهنمای خرید مانتو شلوار اداري

خرید مانتو اداری

 

برخي از ادارات و شركت‌ها، براي پوشش كارمندان خود لباس رسمي خاصي را در دستور كار قرار مي‌دهند. آن‌ها براي متحدالشكل شدن كارمندان خود، مدل، پارچه و سبك خاصي از مانتو شلوار اداري و كت و شلوار را در نظر مي‌گيرند و از كارمندان خود مي‌خواهند كه از مكان خاصي كه آن مانتو شلوار اداري را به صورت انبوه توليد كرده‌است، مناسب با سايز اندام خود تهيه كنند و همواره در محل كار با همان پوشش ظاهر شوند.

 

اين كار علاوه بر ايجاد زيبايي، شيك‌پوشي، آراستگي، هماهنگي و يك‌پارچگي در محل كار، حس اعتماد را در مشتريان آن اداره خاص يا شركت افزايش مي‌دهد و از شما چهره تأثيرگذارتري در ذهن مشتري مي‌سازد.

 

اما اگر به عنوان يك كارمند در جايي مشغول به كار هستيد و الزاماتي جهت پوشيدن مانتو شلوار اداري متحدالشكل نداريد ولي در عين‌حال لازم است از يك مانتو شلوار اداري رسمي استفاده كنيد، براي اينكه اطلاعات مفيدي جهت بهترين انتخاب بدست آوريد و با چالش‌هاي كمتري روبرو شويد، سؤالات زير را از خود بپرسيد و در ادامه پاسخ‌ها و راه‌كارهاي زيرا را مطالعه كنيد تا به بهترين انتخاب هدايت شويد.

 

چالش‌هاي خريد مانتو شلوار اداري

مانتو شلوار اداري

براي حل چالش‌هاي پيش رو در انتخاب بهترين مانتو شلوار اداري سؤالات زير را از خود بپرسيد:

 

– از چه رنگ‌هايي براي انتخاب مانتو شلوار اداري استفاده كنم؟

– براي انتخاب بهترين مانتو شلوار اداري چه پارچه‌اي انتخاب كنم؟

– بهترين مدل مانتو شلوار اداري كه با اندام و سايز من هم‌خواني داشته‌باشد چيست؟

– چه ميزان بودجه براي خريد مانتو شلوار اداري بايد كنار بگذارم؟

– بهترين عرضه‌كنندگان مانتو شلوار اداري چه كساني هستند؟

 

راه‌كاري مفيد در انتخاب بهترين مانتو شلوار اداري

انواع مانتو شلوار اداري

در پاسخ به اولين سؤال در رابطه با رنگ مانتو شلوار اداري بايد گفت، بهترين و تأثيرگذارترين رنگ‌هاي مانتو شلوار رسمي، رنگ‌هاي تيره از جمله مشكي، سورمه‌اي، قهوه‌اي، خاكستري، نوك مدادي و در نهايت رنگ‌هاي روشن بژ و كرم هستند. به لحاظ روان‌شناختي استفاده از رنگ‌هاي تيره در لباس اداري رسمي، تأثير بيشتري بر مشتري باقي مي‌گذارد.

 

مانتو شلوارهاي اداري مي‌توانند به صورت تك رنگ يا دو رنگ دوخته شوند. فايده ديگر استفاده از رنگ‌هاي تيره اين است كه هر يك از اجزاي مانتو شلوار اداري تيره رنگ، با مانتو، شلوار يا كفش رنگ ديگري به راحتي ست مي‌شود.

 

مزيت ديگر اين رنگ‌ها اين است كه در محل‌هاي كار كه در معرض انواع آلودگي‌هاي محيطي هستند مانند رنگ ‌هاي روشن، كثيفي‌هاي كوچك را بسيار زود نشان نمي‌دهند و دوبار شستشوي مانتو شلوار اداري در هفته مي‌تواند كافي باشد، البته به شرطي كه در فصول گرم سال لباس در اثر حرارت بدن دچار بوي بد و نامطبوع نشود؛ زيرا خوش‌بو بودن يكي از موارد مهم اثرگذاري شخصيت كارمندان بر مشتريان است.

 

براي انتخاب بهترين مانتو شلوار اداري، پارچه‌هاي فاستوني اولين و بهترين گزينه محسوب مي‌شوند؛ زيرا در هر دو فصل تابستان و زمستان قابل استفاده هستند، خوش‌دوخت و با استحكام‌اند و نياز هر روزه به اتوكشي ندارند. پارچه‌هاي ترگال، كتان، كج‌راه، فيونا، ويسكوز، پرادا و پرشيا نيز از پارچه‌هاي ايده‌آلي هستند كه مي‌توانند براي دوخت مانتو شلوار اداري مورد استفاده قرار گيرند.

 

براي اين‌كه انتخاب مناسبي داشته‌باشيد و بهترين مانتو شلوار اداري را كه با سايز و اندام شما هم‌خواني داشته‌باشد، پيدا كنيد، ابتدا ببينيد استايل بدن شما چه شكلي دارد. پس از آن مدل مناسب با اندام خود را خريداري كنيد. پوشيدن مانتوي گشاد علاوه بر ايجاد حس عدم اعتماد مشتري، شما را نامرتب و شلخته نشان مي‌دهد.

 

مانتوهاي خيلي تنگ هم آزادي عمل را در حين كار از شما مي‌گيرند. بنابراين بسيار مهم است كه با توجه به قد و نوع اندام خود، مناسب‌ترين مدل را انتخاب كنيد. اندام خانم‌ها معمولاً به يكي از اشكال زير است:

 

• اندام گلابي شكل؛ اندام‌هاي گلابي شكل بهتر است مانتوهاي تونيك به همراه شلوارهايي با گشادي متوسط بپوشند؛ زيرا شلوارهاي گشاد پايين‌تنه را بزرگ‌تر نشان مي‌دهند و باعث مي‌شوند لاغرتر بودن بالاتنه به نظر نرسد و چاقي پايين‌تنه بيشتر نمايان شود.

 

• اندام سيبي شكل؛ خانم‌هايي كه شكم‌هاي توپي و چربي‌هايي در ناحيه شكم دارند، بهتر است از مانتو شلوارهاي تيره‌رنگ، داراي خطوط و برش‌هاي عمودي و اندازه بدن كه زياد گشاد نباشد، بپوشند تا كشيده‌تر و لاغرتر به نظر برسند.

 

• اندام ساعت شني؛ اين اندام‌ها جذاب هستند و همه مدل‌هاي مانتو شلوار اداري با اين نوع اندام هم‌خواني دارد. بنابراين انتخاب مانتو شلوار مناسب براي آن‎ها بدون محدوديت است.

 

نكته تكميلي در خصوص انتخاب مناسب مانتو شلوار اداري متناسب با سايز

افرادي كه قد كوتاه دارند، از مانتوهاي كوتاه و تنگ استفاده نكنند. مانتوهاي با خطوط عمودي كه داراي خرج‌كارهايي با رنگ متفاوت در برش‌هاي عمودي است اين افراد را كشيده‌تر و بلندتر نشان مي‌دهد. افراد قدبلند نيز بهتر است از شلوارهاي گشاد يا راسته به طوري كه روي مچ پا را بپوشاند، استفاده كنند.

 

استفاده از مانتوهاي تنگ براي افراد قدبلند، آن‌ها را بلندتر نشان مي‌دهد، پس بايد مانتوهايي انتخاب كنند كه كمي گشاد باشد. همچنين در انتخاب پارچه مانتو، به اين نكته توجه كنيد كه پارچه‌هايي كه زياد چروك نمي‌شوند، نياز به اتوكشي مداوم ندارند و جريان هوا را به خوبي عبور مي‌دهند و شخص با پوشيدن آن‌ها دچار تعرق زياد نمي‌شود، براي انتخاب مانتو شلوار اداري مناسب‌ترند.

 

در خصوص ميزان بودجه، بايد به اين نكته توجه داشته‌باشيد كه بر اساس شغل و نيازمندي‌هاي كاري خود مانتو شلوار اداري انتخاب كنيد كه بيشترين تأثيرات مثبت را بر ايفاي نقش شغلي شما بر جاي‌گذارد و در عين‌حال مقرون به صرفه و اقتصادي باشد.

 

براي خريد مانتو شلوارهاي اداري علاوه بر سركشي به فروشگاه‌ها و مغازه‌هاي ارائه‌كننده مانتو شلوار اداري، مي‌توانيد سري هم به عرضه‌كنندگان لباس اداري به صورت اينترنتي بزنيد.

 

يكي از عرضه‌كنندگان مطرح در اين حوزه كه افراد مشهور بسياري نيز خريدهاي خود را از آنجا انجام مي‌دهند، زاگرس‌پوش است كه لباس‌هاي خود را با قيمت مناسب و داراي تخفيف ارائه مي‌دهد.

 

علاوه بر خريد مانتو شلوار اداري از اين سايت، شما مي‌توانيد براي خريد پيراهن مردانه جديد 2022، خريد پيراهن مردانه و پيراهن سفيد مردانه به زاگرس‌پوش مراجعه نمائيد. براي اطلاع از قيمت پيراهن مردانه نيز به اين سايت مراجعه كنيد.

 

معیارهای خرید مانتو شلوار اداري,نکاتی برای خرید مانتو شلوار اداري,راهنمای خرید مانتو شلوار اداري

خرید مانتو اداری زاگرس پوش

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------