صفر تا صد راه اندازی استارتاپ کانادااگر به دنبال مهاجرت و اخذ ویزای استارتاپ در کانادا و آشنایی با شرایط استارتاپ کانادا هستید در این مطلب از اکسپرتاپ، راهنمای جامعی درباره را‌ه‌اندازی استارتاپ در کشور کانادا را برای‌تان آورده‌ایم.
صفر تا صد راه اندازی استارتاپ کانادا

 

استارت آپ کانادا را می‌توان یکی از برنامه‌های مهاجرتی دولت کانادا معرفی کرد که به جذب ایده‌های تجاری خلاقانه می‌پردازد. هدف از طراحی این برنامه مهاجرتی، جذب بهترین ایده‌های نوآورانه است که می‌توانند به رشد اقتصاد کانادا کمک شایانی بکنند. در این برنامه مهاجرتی، کارآفرینان باید یک ایده تجاری قابل‌قبول را ارائه دهند؛ ایده تجاری که از سوی یک سازمان کانادایی معتبر پشتیبانی شود. استارتاپ کانادا یکی از روش‌های پرطرفدار جهت اخذ ویزای استارتاپ کانادا و اقامت در این کشور است. اما باید توجه داشته باشید که این برنامه مهاجرتی نیز همچون سایر برنامه‌های مهاجرتی کانادا، سختی‌ها و مشکلات مخصوص به خود را دارد. اکسپرتاپ یکی از برترین مجموعه‌های فعال در حوزه مهاجرت به کانادا است که انواع خدمات مرتبط با استارت آپ این کشور را ارائه می‌دهد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی مفصل شرایط استارتاپ کانادا بپردازیم.

 

استارتاپ کانادا چیست؟

استارتاپ کانادا را می‌توان یک برنامه مدیریت شده از سوی دولت کانادا دانست که هدف آن، جذب کارآفرینان برتر جهان و کمک به رشد و پیشرفت این کشور است. کانادا به دنبال جذب افرادی است که ایده‌های تجاری نوآورانه و سوددهی را دارند. بدین ترتیب، این کشور مهاجرانی را از طریق ویزای استارتاپ کانادا جذب می‌کند که بتوانند نقش پررنگی را در رشد و شکوفایی کانادا ایفا کنند. ویزای استارتاپ کانادا را می‌توان فرصت مناسبی برای کارآفرینان دانست که به واسطه آن، اقامت این کشور پیشرفته را کسب کنند. به‌طورکلی، استارتاپ کانادا را می‌توان مشابه سیلیکان ولی آمریکا در نظر گرفت که هدف آن جذب بهترین ایده‌های جهان برای این کشور است.

 

برای برخورداری از ویزای استارتاپ کانادا، شما عزیزان ابتدا باید طرح تجاری خود را ارائه داده و منتظر تأیید آن از سوی یکی از سازمان‌های مورد تأیید دولت کانادا باشید. درصورتی‌که ایده تجاری شما مورد تأیید قرار بگیرد، نامه حمایتی را از سوی سازمان مربوطه دریافت خواهید کرد؛ نامه حمایتی که حاکی از سرمایه‌گذاری این شرکت بر روی ایده تجاری شما است. شما عزیزان می‌توانید با استفاده از این نامه حمایتی، ویزای استارتاپ کانادا را دریافت کرده و ایده تجاری خود را در خاک این کشور اجرایی کنید. اما باید توجه داشته باشید که این نامه حمایتی مختص ایده تجاری شما است. به بیانی دیگر، شما و اعضاء خانواده‌تان تحت حمایت مالی سازمان مربوطه قرار نخواهید گرفت و باید هزینه‌های مربوط به اقامت خود در کانادا را بپردازید.

 

شرایط و مراحل اخذ ویزای استارتاپ کانادا

 

شرایط و مراحل اخذ ویزای استارتاپ کانادا

هر کدام از برنامه‌های مهاجرتی کشور کانادا، قوانین و شرایط مخصوص به خود را دارند. ویزای استارتاپ کانادا نیز از این مورد مستثنا نیست. فرد متقاضی ویزای استارتاپ کانادا باید مشمول شرایط خاصی باشد. همچنین، توجه داشته باشید که ثبت شرکت در استارتاپ کانادا نیز دارای قوانین و شرایط خاصی است. با کسب اطلاعات و آگاهی کامل نسبت به این قوانین و شرایط، می‌توانید پروسه اخذ ویزای استارتاپ کانادا را در مدت‌زمان کوتاه‌تری سپری کرده و اقامت این کشور توسعه‌یافته را کسب کنید. برخی از مهم‌ترین شرایط اخذ ویزای استارتاپ کانادا عبارت‌اند از:

 

• تسلط بر زبان انگلیسی و برخورداری از مدرک آیلتس 5 به بالا

• دریافت نامه حمایتی از سوی سازمان‌های مورد تأیید دولت کانادا

• برخورداری از تحصیلات دانشگاهی

• عدم سوءپیشینه

• برخورداری از تمکن مالی کافی جهت تأمین هزینه‌های زندگی در کانادا به مدت 6 ماه

 

درصورتی‌که مشمول شرایط بالا باشید، شما عزیزان می‌توانید جهت استفاده از برنامه مهاجرتی استارتاپ کانادا اقدام کنید. در مرحله اول، باید ایده تجاری خود را به صورت واضح و دقیق شرح داده و آن را برای سازمان‌های مورد تأیید دولت کانادا ارسال کنید. درصورتی‌که ایده تجاری شما با موافقت سازمان خاصی همراه شود، این سازمان نامه حمایتی خود را برای شما ارسال می‌کند. همزمان با این مورد، سازمان مربوطه نامه تعهدی را برای اداره مهاجرت کانادا نیز ارسال می‌کند. شما عزیزان می‌توانید با در دست داشتن نامه حمایتی و تکمیل مدارک موردنیاز، درخواست ویزای اقامت و کار خود را به اداره مهاجرت کانادا ارسال کنید. سپس، منتظر طی روند اداری بوده و درنهایت، ویزای خود را دریافت خواهید کرد. بدین ترتیب، شما می‌توانید وارد خاک کانادا شده و ایده تجاری خود را اجرایی کنید.

 

هزینه‌های ویزای استارتاپ کانادا و تمکن مالی موردنیاز

اخذ ویزای استارتاپ کانادا هزینه‌های مخصوص به خود را دارد. شما عزیزان باید نسبت به پرداخت این هزینه‌ها در موعد مقرر اقدام کنید. پرداخت به موقع هزینه‌ها منجر می‌شود تا روند رسیدگی به پرونده مهاجرتی شما سرعت خوبی پیدا کرده و بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن، ویزای اقامت و کار خود را دریافت کنید. با توجه به این‌که تحت حمایت چه نوع سازمانی قرار بگیرید، هزینه‌های ویزای استارتاپ کانادا شما متفاوت خواهد بود. به‌عنوان مثال، انکوباتورها برای برگزاری دوره‌های آموزشی هزینه جداگانه‌ای را از متقاضی دریافت می‌کنند؛ درصورتی‌که سازمان‌های دیگر هزینه‌ای از این بابت دریافت نمی‌کنند. هزینه‌های مربوط به اخذ ویزای کار و اقامت در کانادا نیز عبارت‌اند از:

 

1. جاب آفر: 230 دلار

2. ورک پرمیت: 255 دلار

3. ورک پرمیت همسر: 255 دلار

4. ویزای بازدید فرزندان: 100 دلار

5. اقامت دائم: 2140 دلار

6. اقامت دائم همسر: 1365 دلار

7. اقامت دائم هر فرزند: 230 دلار

 

همان‌طور که اشاره کردیم، در برنامه مهاجرتی استارتاپ کانادا شما باید از تمکن مالی موردنیاز برای تأمین 50 درصد هزینه‌های زندگی خود و خانواده‌تان برخوردار باشید. در این روش مهاجرتی شما نیازی به سرمایه‌گذاری در خاک کشور کانادا ندارید؛ اما باید از تمکن مالی لازم برای تأمین حداقل 6 ماه از زندگی خود برخوردار باشید. مبلغ موردنیاز جهت تمکن مالی از سوی اداره مهاجرت کانادا مشخص می‌شود. این مبلغ هرساله دچار تغییراتی می‌شود؛ بنابراین، توصیه می‌کنیم که حتماً جدیدترین نسخه جدول ارائه شده از سوی اداره مهاجرت کانادا را منبع خود قرار دهید. مبلغ تمکن مالی موردنیاز برای استارتاپ کانادا عبارت است از:

 

1. تمکن مالی موردنیاز برای 1 نفر؛ 13757 دلار کانادا

2. تمکن مالی موردنیاز برای 2 نفر؛ 17127 دلار کانادا

3. تمکن مالی موردنیاز برای 3 نفر؛ 21055 دلار کانادا

4. تمکن مالی موردنیاز برای 4 نفر؛ 25564 دلار کانادا

5. و...

 

اکسپرتاپ: مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا

 

اکسپرتاپ: مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا

اکسپرتاپ یکی از بهترین مؤسسه‌های فعال در حوزه مهاجرت به کانادا است که انواع خدمات مهاجرتی به این کشور را ارائه می‌دهد. اگر قصد شرکت در برنامه مهاجرتی استارتاپ کانادا را دارید و می‌خواهید ویزای کار و اقامت این کشور را دریافت کنید، توصیه می‌کنیم که ابتدا از مشاوره رایگان و تخصصی مجموعه اکسپرتاپ در این حوزه بهره‌مند شوید. بدین ترتیب می‌توانید با دیدگاه مناسبی نسبت به مهاجرت خود اقدام کنید. شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صفر تا صد راه‌اندازی استارتاپ کانادا به وب‌سایت اکسپرتاپ، به نشانی اینترنتی https://expertup.info/، مراجعه کنید. همچنین، می‌توانید با شماره تلفن 09021109021 تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهره‌مند شوید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آموزش و مشاوره,آموزش علمی و کنکور

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2024