راز مرد فلجی که 10 سال بعد فاش شد اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون , راز مرد فلج
برملا شدن راز یک مرد ایتالیایی که 10 سال با فریب سازمان‌های دولتی و دوستان و اطرافیان، خود را فلج نشان می‌داد، او را راهی زندان کرد. 

 برملا شدن راز یک مرد ایتالیایی که 10 سال با فریب سازمان‌های دولتی و دوستان و اطرافیان، خود را فلج نشان می‌داد، او را راهی زندان کرد.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، روبرتو گوییلمی که از سال 2007 خود را فلج نشان می‌داد و به همین خاطر از کمک هزینه زندگی و حقوق بازنشستگی دولتی بهره‌مند می‌شد، با مشخص شدن فریبش که کاملا اتفاقی رخ داد، دستگیر و راهی زندان شد.

  

اسکای‌نیوز در این رابطه نوشت نقشه گوییلمی از زمانی شروع شد که او با مستاجرش که توانایی پرداخت اجاره بهای منزل را نداشت، توافق کرد در مقابل صفر شدن بدهی‌هایش تظاهر به تصادف با او کند.

 

بعد از انجام این نمایش فریبنده، گوییلمی موفق به تهیه گزارش جعلی در رابطه با فلج شدن نیمی از بدن خود شده و از آن روز از تمامی امتیازات دولتی و خدمات ارائه شده به معلولان بهره‌مند شد. 

 

از نکات قابل توجه این خبر، موفقیت این فرد در فریب دادن پزشکان در جلسات الزامی درمان طی سال‌های متمادی بود به نحوی که تمامی آنها را متقاعد کرد نیمی از بدنش فلج است.

 

اما بعد از سال‌ها فریب، سفر او برای گذراندن تعطیلات در توگو باعث شد تا او صندلی چرخدار را در خودرویش در داخل فرودگاه رها و با پای خود سوار هواپیما شود. همین امر باعث بر ملا شدن راز او شده  و در زمان بازگشت در حالی که از پلکان هواپیما در حال پایین آمدن بود دستگیر شد. 

 

گوییلمی هم اکنون به اتهام فریب مسئولان دولتی، دریافت بیش از 155 هزار دلار حقوق از کارافتادگی و بهره‌مندی از خدمات پزشکی غیرضروری در زندان به سر می‌برد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی