پای خواستگاری هم به کرونا باز شد اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون , خواستگاری
به گفته همکارانش دختر مورد علاقه‌اش نیز فوراً به این خواستگاری جواب مثبت داد و بعد از آن بود که به تدریج شرایط بیمار رو به بهبودی گذاشت.

به گزارش  اعتماد آنلاین؛یک پزشک انگلیسی که به دلیل ابتلا به کرونا در حال احتضار بود اکسیر عشق و زندگی را با هم دریافت کرد.

 

این پزشک رادیولوژی که به دلیل تماس گسترده با بیماران کرونایی دچار این بیماری شده و به علت وخامت حالش در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده بود در لحظاتی که تصور می‌شد در آستانه مرگ است با دختر مورد علاقه‌اش تماس گرفت و از او خواستگاری کرد.

 

 

او از طریق موبایل و یکی از برنامه‌های ارتباط اجتماعی با همکار خود در بیمارستان تماس گرفت و از او درخواست ازدواج کرد.

 

به گفته همکارانش دختر مورد علاقه‌اش نیز فوراً به این خواستگاری جواب مثبت داد و بعد از آن بود که به تدریج شرایط بیمار رو به بهبودی گذاشت.

 

پزشکان معالج در این باره گفتند: بعد از آن بود که شرایط او بهتر شد و باعث شد همکارانش نامزدی او را همزمان با بهبودی‌اش جشن بگیرند.

 

یکی از همکاران او در بخش مراقبت‌های ویژه در مورد لحظه خواستگاری گفت: در لحظاتی او خود را در آستانه مرگ می‌دید، از این رو نفس عمیقی کشید و با تلفن همراهش درخواست ازدواج کرد. او در حالی که لوله دستگاه تنفس مصنوعی در نایش قرار داشت درخواستش را اعلام کرد و نامزدش هم به سرعت این درخواست را پذیرفت تا همه حاضران در اتاق نفس راحتی بکشند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------