صفر تا صد آموزش مجازی تصویرسازیروزگار قرنطینه خانگی و دوری از سفر و برخی کارهای معمولی قدیم، شاید بهترین وقت است تا تغییرات کوچکی در خودمان و یا فضای اطراف‌مان ایجاد کنیم. تغییراتی که با حضور در دوره‌های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی، به راحتی قابل دستیابی هستند.

 

تغییراتی که می‌تواند زندگی را برای ما مثل دکمه رفرش کامپیوتر تازه کند، گاهی خیلی هم بزرگ نیستند، این تغییرات کوچک‌اند، ولی اثری بزرگ دارند. گاهی در حد جابجایی میز کوچکی از گوشه پذیرایی و بردنش به سمت پنجره و  گاهی فقط بر بستر خیال سوارند. اینگونه که قلمی به دست، کبوتر ذهن‌تان را در فضایی نامحدود به پرواز درآورده و نقشه این پرواز زیبا را روی کاغذی به تصویر می‌کشید. تصویرسازی به همین اندازه زیبا و شگفت‌انگیز است.

 

آموزش آنلاین تصویرسازی,صفر تا صد آموزش مجازی تصویرسازی,هنر تصویرسازی و دنیای جذاب آن

آموزش آنلاین تصویرسازی

 

اما ورود به این دنیای زیبا چگونه است؟ چطور باید تفکرات و خیالات خود را به تصاویری زیبا و چشم نواز تبدیل کنیم؟ مرکز برگزارکننده دوره تصویرسازی جامع یا آموزش آنلاین تصویرسازی دستی را چطور باید پیدا کنیم؟ آیا مرکز باتجربه مورد اعتمادی به عنوان یک آموزشگاه تصویرسازی با کیفیت وجود دارد تا بتوان گام به گام و قدم به قدم با دوره‌هایش یک تصویرساز حرفه‌ای شد؟ از همه مهم‌تر، حالا که کرونا خیمه‌ای سنگین روی زندگی‌ها زده، چطور می‌توان دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی را پیدا کرد؟

 

هنر تصویرسازی و دنیای جذاب آن

پیش از آنکه بخواهیم درباره دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی نکاتی بیان کنیم، باید اندکی درباره خود تصویرسازی مطالبی ذکر شود.

 

تاکنون به تصویرهای کارتونی که در موشن گرافیک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، توجه کردید؟ از فوتبالیست‌ها و دیجیمون گرفته تا انیمیشن‌های تازه تر که از ذهن خلاق و کنجکاو یک تصویرساز، به وجود آمده اند. نظرتان درباره آن‌ها چیست؟ هنگامی که کتابی به دست گرفته و آغاز به خواندن آن می‌کنید، کتاب با شما سخن می‌گوید یا این ذهن شماست که با سرعت و با خواندن هر کلمه‌ای، تصویرسازی را شروع می‌کند؟   

 

با این تفاسیر اگر به دنیای رنگارنگ کاریکاتور و طراحی علاقه‌مند هستید، یا با خواندن و شنیدن هر جمله‌ای، پیش از هر چیزی تصویر آن در خیال و ذهن‌تان می‌آید، اگر طراحی و تصورات تصویرسازی کتاب‌های کودکان و رمان حال شما را خوب می‌کند و در نهایت اگر که علاقه دارید روایتگر تصویرسازی یک متن جذاب باشید، قطعا با حضور در یک دوره تصویرسازی جامع و آموزش آنلاین نقاشی با مداد رنگی هم حال دل و روحتان را خوب می‌­کنید و هم یک هنر پردرآمد و کاربردی می‌­آموزید. فقط کافی است تا یک آموزشگاه تصویرسازی معتبر و حرفه­‌ای پیدا کنید.

 

آموزش مجازی تصویرسازی از سطح مقدماتی تا پیشرفته,آموزش مجازی تصویرسازی,دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی

آموزش مجازی تصویرسازی

 

آموزش مجازی تصویرسازی از سطح مقدماتی تا پیشرفته

هنر پرطرفدار تصویرسازی یک مزیت مهم دارد و آن هم این است که بر خلاف دیگر هنرها و کارهای گرافیکی، کاری پر خرج نیست. به عبارتی شما می‌توانید با استفاده از سنگ و چوب و کاغذ و مواردی مثل مداد رنگی و ذغال و آبرنگ و اکرلیک، بر روی هر چیزی که دلتان بخواهد حتی فلزات تصویرسازی کنید.

 

این رشته البته یکی از پرکارترین و در عین حال کاربردی‌ترین هنرهاست؛ به گونه‌ای که قادر خواهید بود پس از حضور در یک دوره تصویرسازی جامع آن را بیاموزید و پس از آن از حضور در دوره‌های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی درآمد کسب کنید.

 

کرونا گرچه دردسرهای فراوان و غم و غصه‌های تلخی بر مردم جهان عارض کرده، اما فوایدی هم داشته است. از جمله رونق گرفتن دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی.

 

شاید بتوانیم روزگار کرونایی را روزگار خلاقیت هم بنامیم؛ این هم مزیت دیگر کروناست. کرونا و قرنظینه‌های طولانی مدت آن، دوران خلاقیت برای هنرمندانی شد که همواره در پی خلوتی بودند تا به نمونه کارهایشان اضافه کرده و یا دانش و آگاهی‌شان نسبت به هنر محبوبشان را گسترش دهند.

 

دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی برای چه افرادی مناسب است ؟

سوال مهمی که اینجا مطرح می‌شود این است که دوره آموزش آنلاین تصویرسازی دستی برای چه کسانی مناسب است و چه افرادی می‌توانند بهره کامل را از آموزش مجازی تصویرسازی داشته باشند؟

 

در این قسمت باید اشاره‌ای به تفاوت شما به عنوان یک تصویرساز و یک طراح داشت. این تفاوت در نحوه و شیوه تصویرسازی یا طراحی نهفته‌ است و مبانی بیشتر آن را در دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی خواهید آموخت.

 

معمولا یک طراح، توجه مخاطب اثر خودش را به سوی بخشی خاص از یک مفهوم و یا ایده در تصویر و عکس جلب می‌کند و این در حالی است که یک تصویرساز، تصویری که پس از مطالعه یک متن در ذهن شکل می‌گیرد، مورد تصویرپردازی قرار می‌دهد.

 

بر همین اساس، آموزشی که شما در این زمینه در دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی یاد می‌گیرد باید به شکل دقیق حوزه فعالیت‌تان و تفاوت شما با یک طراح و نقاش را مشخص کند.

 

در  واقع اینجاست که بازی ذهن شما به عنوان فردی که در دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی حضور یافته، بناست تصویرسازی کتاب‌هایی همچون‌ قصه، رمان و یا تصویر روی جلد و حتی تصویرسازی برای تبلیغات و لوگو، ساخت کارتن یا موشن گرافیک را انجام دهد، هنری خلاقانه برای شفافیت و بیان توضیحاتی بیشتر به شمار می‌رود.

 

کلاس و دوره آموزش تصویرسازی دستی به صورت مجازی برای دانشجویان رشته‌های هنر و گرافیک، موشن گرافیست‌ها و تمام علاقه‌مندانی که هزاران هزار تصویر از هزاران هزار کلمه موجود در ذهن‌شان می‌درخشد  و به این هنر علاقه‌مند هستند، مناسب است. 

 

مزایای آموزش مجازی تصویرسازی را بدانید و تصمیم بگیرید

شاید برخی افراد باشند که به دوره‌های مجازی اعتماد نداشته باشند و فکر کنند روحیاتشان به آموزش مجازی نمی‌خورد. اینجا توصیه ما به این دسته از افراد این است که ابتدا چند خطی از مزایای آموزش مجازی و به طور خاص آموزش آنلاین تصویرسازی دستی را مطالعه کنند و سپس تصمیمی درست بگیرند.

 

آموزش مجازی تصویرسازی به راحتی و با حضور در خانه!

خانه بهترین مرجع کسب آرامش است. هر اقدامی در خانه با آرامش همراه است چه غذا خوردن و استراحت کردن و حضور در کانون گرم خانواده چه حضوری آنلاین در دوره تصویرسازی جامع. پس نخستین و شاید مهم‌ترین مزیت حضور در دوره‌های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی همین آرامش و راحتی است که ذکر شد.

 

ضمن اینکه نباید فراموش کرد مهم ترین توصیه درباره در امان ماندن از کرونا همین ماندن در خانه است و آموزش آنلاین تصویرسازی دستی می‌تواند شما را بیشتر از کرونا دور نگه دارد.

 

آموزش مجازی تصویرسازی به راحتی و با حضور در خانه,آموزش جامع تصویرسازی,آموزش تصویرسازی به شکل آنلاین

آموزش جامع تصویرسازی

 

حواس پرتی نداشته باشید و سریع‌تر بیاموزید

حضور در مکان‌های عمومی مثل آموزشگاه تصویرسازی همواره با حواس پرتی و کاهش تمرکز همراه است. وقتی در خانه بنشینید و در کلاسی آنلاین به امر آموزش اشتغال پیدا کنید، هیچ نکته تازه‌ای نیست تا حواس شما را به خودش پرت کند و همین موضوع امر آموزش شما را سریع‌تر پیش خواهد برد.

 

اینترنت بهتر، منابع بیشتر

وقتی برای شرکت در دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی در خانه حضور دارید، اتصال شما به اینترنت چه به لحاظ تنوع دستگاه و سخت‌افزار (موبایل، تبلت و لپ تاپ) و چه به لحاظ سرعت اینترنت و کمتر قطع شدن آن، به مراتب و بهتر و راحت‌تر از وقتی است که برای کلاس حضوری در آموزشگاه تصویرسازی حضور پیدا می‌کنید.

 

 برای اینکه یک تصویرساز حرفه‌ای شوید و از خروجی آموزش‌های کلاس و دوره آموزش تصویرسازی دستی لذت ببرید، باید جستجویی فعال در فضای اینترنت داشته باشید تا خلاقیت ذهنی‌تان افزایش یابد، پس چه چیز بهتر از آنکه در خانه باشید و از اتصالی مناسب‌تر به فضای مجازی لذت ببرید؟

 

البته حضور در دوره‌های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی مزایای دیگری از جمله شهریه پایین تر دوره‌های آنلاین و همین طور امکان ضبط کلاس برای مراجعات بعدی را هم در پی دارد که انصافا در کنار دیگر موارد ذکر شده، مشوق‌های خوبی برای آموزش مجازی تصویرسازی خواهند بود.

 

یک پیشنهاد شگفت انگیز برای آموز تصویرسازی به شکل آنلاین!

حال که نکات مهمی درباره تصویرسازی و مزایای حضور در دوره‌های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی بیان شد، وقت آن است که یک پیشنهاد مناسب برای پیدا کردن دوره‌هایی مناسب جهت آموزش تصویرسازی است.

 

شگفتانه این مطلب برای آن دسته مخاطبان مشتاقی و علاقه‌مندی که تا پایان با این مقاله همراه بودند، معرفی آموزشگاه تصویرسازی معتبر، باتجربه به نام تصویرگران پویا اندیش است که در زمینه آموزش مجازی تصویرسازی و آموزش آنلاین تصویرسازی دستی دوره‌هایی متنوع و کاربردی را برگزار می‌کند.

 

حضور شما در دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری تصویرسازی موسسه تصویرگران پویا اندیش می‌تواند تمام مزایایی که در خطوط بالا بیان شد را برای شما به ارمغان بیارود، ضمن اینکه در کنار حضور در دوره‌های این موسسه می‌توانید از مشاوره کارشناسان با تجربه این موسسه هم بهره‌مند شوید.

 

آموزشگاه تصویرگران پویا اندیش با سابقه 29 سال آموزش در حوزه تصویرسازی ، هنرجویان موفق و حرفه‌‌ای را تربیت کرده‌اند و کارنامه‌ای موفق در این زمینه دارند. جهت شرکت در دوره آموزش تصویرسازی می‌توانید از طریق آدرس وب‌سایت  naghashi.art با این مجموعه پرتلاش آشنا شوید و از آموزش های رایگان نقاشی لذت ببرید با شماره تلفن‌های 02122580505 و 02122587587 یا 02128111110 تماس بگیرید و اطلاعات و راهنمایی‌های اولیه را دریافت کنید. سپس خود را برای گذراندن این دوره آموزشی آماده کنید تا اتفاقی بسیار خوب و مهم را در زندگی خود رقم بزنید.

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------