حکم پرونده کثیرالشاکی «دهکده آبی پارس» اجرا شد/ پرداخت کامل ردِ مال به ۱۲۴۸ مال‌باختهحکم دهکده آبی پارس،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی
دادستان عمومی و انقلاب تهران از اجرای حکم پرونده کثیرالشاکی «دهکده آبی پارس» و پرداخت کامل ردِ مال به همه یک‌هزار و ۲۴۸ مال‌باخته این پرونده خبر داد.

به گزارش قوه قضاییه، علی صالحی با اشاره به اجرای حکم پرونده در دادسرای جرایم اقتصادی تهران، افزود: محکومان این پرونده که ۶ نفر هستند با جلب اعتماد مردم از طریق سپرده پذیری غیرمجاز به اتهام اخلال جزئی در نظام اقتصادی کشور به حبس، جزای نقدی و ردمال محکوم شدند.

 

وی ادامه داد: ۲ شرکت «دهکده آبی پارس» و «آینده سازان سرزمین من» بدون تأیید بانک مرکزی، وجوه مردم را دریافت و با وعده پرداخت سودهای هنگفت بانکی، موجب اغوا و فریب مالباختگان شدند.

 

دادستان تهران اضافه کرد: این پرونده یک‌هزار و ۲۴۸ نفر شاکی داشت و مبلغ رد مال تعیین شده ۱۰۴ میلیارد تومان بود که پس از ارجاع به شعبه اجرای احکام، جلسات متعددی با حضور محکومان، شکات و وکلای طرفین در دادستانی تهران برگزار و در مورد نحوه پرداخت ردمال تصمیم گیری نهایی و منتهی به پرداخت کامل رد مال به مالباختگان شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------