آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,جمعیت

رشد ۶۰ میلیونی جمعیت در ۶۰ سال

بررسی آمارهای قدیمی از این حکایت دارد که از سال ١٣٣٥ تا ١٣٩٥ بیش از ٦٠ میلیون نفر به جمعیت کشور اضافه شده، بعد خانوارها…


وضعیت رودخانه زاینده رود از بحران خارج شداخبار,اخبار اجتماعی,رودخانه زاینده رود

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری اصفهان گفت: از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه تاکنون حجم آب موجود در رودخانه زاینده رود ثابت شده است و بنا بر اعلام شرکت آب منطقه‌ای وضعیت رودخانه از وضعیت بحران خارج شده است.

فرهاد کاوه آهنگران در گفت‌وگو با ایمنا، با بیان اینکه از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه تاکنون حجم آب موجود در رودخانه زاینده رود ثابت شده است، اظهار کرد: شرکت آب منطقه‌ای اعلام کرد که وضعیت رودخانه زاینده رود از بحران خارج شده است و چند ساعت برای فروکش کردن آب اضافه شده زمان نیاز است.

 

وی با بیان اینکه بنا بر اعلام شرکت آب منطقه‌ای بحران فعلی زاینده رود مدیریت شده است، افزود: اما باید توجه داشت که با توجه به بارش‌ها در مسیر زاینده رود و بالا دست امکان آب شدن برف‌ها و اضافه شدن آب پشت سد وجود دارد.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه طی ساعات اخیر سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان با استفاده از ۱۵۰ نیروی مازاد بر نیروهای شیفت، ۳۰ قایق، ۴۰ تیوپ نجات و خوردوهای امداد و نجات در ۱۰۰ کیلومتر حاشیه زاینده رود در حالت آماده باش قرار داشت، اضافه کرد: در حال حاضر عملیات تمام شده است و نیروهای امداد و نجات در ایسگاه‌ها در حالت آماده باش هستند.

 

وی گفت: در حال حاضر پارک‌های حاشیه زاینده رود برای استفاده از شهروندان بازگشایی شده است و شهروندان می‌توانند تا لبه دوم از حاشیه رودخانه استفاده کنند.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------