X

احتمال قرنطینه شدن تهران چقدر است؟اخبار,اخبار اجتماعی,قرنطینه شدن تهران
محسن هاشمی اعلام کرده در قرنطینه خودخواسته به سر می برد. قرار است همه اعضای شورای شهر تهران تست کرونا بدهند.

به گزارش خبرآنلاین، شورای شهر تهران به طور واضحی در وحشت ابتلا به کروناست. این وحشت از لحظه ای شروع شد که در جلسه شورایاران منطقه ۱۳ تهران، شهردار منطقه با سه تن از اعضای شورای شهر نشست و برخاست داشت و بعد از چندی مشخص شد تست کرونای شهردار منطقه ۱۳ مثبت شده است و در حال حاضر او بستری و در شرایط قرنطینه به سر می برد.

 

به گفته رئیس شورای شهر، شهردار منطقه ۱۳ گفته در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن بیمار شده و تصور می کرده سرماخورده است، به همین خاطر، یک هفته پس از ۲۲ بهمن را در خانه به سر می برده ولی به خاطر جلسه شورایاران، از خانه خارج شده و با سه نفر از اعضای شورای شهر، محسن هاشمی، احمد مسجدجامعی و آرش حسینی میلانی و سایر شورایاران منطقه ۱۳ واقع در شرق تهران، جلسه مشترک گذاشته است.

 

در شورای شهر تهران، محسن هاشمی اعلام کرده به قرنطینه ای خودخواسته در خانه رفته و در بیمارستان هم تست کرونا داده و تا ۴۸ ساعت که پاسخ این آزمایش مشخص شود، از خانه بیرون نخواهد رفت. او در توئیتر اعلام کرده اعضای شورای شهر هم قرار است تست کرونا بدهند، شورایی که اعلام کرد فعلا تصمیمی برای تعطیلی موقت یک هفته ای ندارد ولی احتمال دارد چون برخی از اعضای شورا در جلسه حاضر نشوند، نشست این نهاد به حد نصاب نرسد.

 

سایه کرونا بر سر شهر تهران سنگینی می کند. شهرداری هم اعلام کرده آماده است اجساد مبتلایان به کرونا را تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی به صورت ویژه دفن کند و استفتائاتی هم در این مورد انجام داده که احتمالا مربوط به تشریفات مذهبی کفن و دفن مبتلایان به کرونا، بدون غسل میت و آداب تدفین است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------