برخورد پلیس با عرضه پنهانی قلیاناخبار,اخبار اجتماعی,برخورد پلیس با عرضه پنهانی قلیان
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب دو قهوه‌خانه‌ای خبر داد که اقدام به عرضه پنهانی قلیان می‌کردند.

به گزارش تسنیم، سرهنگ نادر مرادی با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا، ابلاغیه عدم عرضه قلیان در سفره‌خانه‌ها و قلیان‌سراها با همکاری اتحادیه‌های مربوط به تمام صنوف ابلاغ شده، اظهار کرد: متأسفانه  روز گذشته در ادامه برخورد با واحدهای صنفی متخلف، از عرضه پنهانی قلیان توسط متصدیان دو قهوه‌خانه متخلف در محدوده هفت‌حوض و جنت‌آباد، مطلع شدیم.

 

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ افزود: پس از اطمینان از صحت اطلاعات به دست آمده، بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی، تیمهایی از مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت به این دو واحد صنفی مراجعه کرده، هر دو قهوه‌خانه پلمب شده و متصدیان متخلف این واحدها نیز ضمن دستگیری، به دادسرا معرفی شدند.

 

این مقام انتظامی با تاکید بر ممنوعیت عرضه قلیان با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم قطع کردن چرخه انتقال این ویروس، خاطرنشان کرد: در صورت عدم رعایت ضوابط توسط متصدیان واحدهای صنفی با آنها برخورد قانونی شده و براساس قانون واحد صنفی آنها پلمب می‌شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------