آخرین اخبار جامعه


اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, زالی

آخرین وضعیت کرونا در تهران از زبان زالی

فرمانده ستاد مقابله با کرونا ویروس در کلانشهرتهران در آستانه تغییر الگوی کاری ادارات به کارمندان توصیه کرد که فاصله گذاری…


طرح زوج و فرد در اصفهان همچنان برقرار استاخبار,اخبار اجتماعی,طرح زوج و فرد در اصفهان
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد در سطح شهر اصفهان از ساعت 8 صبح الی 13 فعال است و در ساعت 13 الی 15 یک‌ وقت آزاد برای کارمندان و نیروی‌های خدماتی است تا بتوانند به خانه‌هایشان برگردند و از ساعت 15 الی 24 فعال می‌شود.

محمدرضا محمدی امروز در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به وضعیت ترافیک در سطح استان اصفهان اظهار داشت: ترافیک در سطح استان اصفهان تقریباً عادی است و کمی در شهر اصفهان نسبت به دیروز تراکم بیشتری دارد و قابل‌ قبول است.

 

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به ادامه طرح زوج و فرد در استان اصفهان، گفت: در شهر اصفهان طرح زوج و فرد فعلاً وجود دارد ولی ساعات این طرح برای کارکنان دولت و نیروی‌های خدماتی تنظیم‌شده است.

 

وی ادامه داد: طرح زوج فرد در سطح شهر اصفهان از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ فعال است و دوربین‌ها و همکاران اعمال قانون می‌کنند و در ساعت ۱۳ الی ۱۵ یک‌وقت آزاد برای کارمندان و نیروی‌های خدماتی است تا بتوانند به خانه‌هایشان برگردند و در نوبت بعدازظهر از ساعت ۱۵ الی ۲۴ فعال می‌شود و دوربین‌ها و نیروهای پلیس خودروهای متخلف را اعمال قانون می‌کنند و این طرح فعلاً ادامه خواهد داشت.

 

محمدی با اشاره به ادامه این طرح در آینده گفت: فردا در جلسه کمیته حمل نقل ستاد مبازره با بیماری کرونا استان اصفهان قرار است در خصوص این موضوع تصمیم‌گیری خواهد شد و این‌ یک طرح قابل‌قبول است و توانسته ترافیک شهر را کاهش دهد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------