محسنی بندپی: محدودیت های مشاغل در به مدت دو هفته اجرا می شود/ تهران وارد خیز اولیه پیک پنجم شده استاستاندار تهران،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی
محسنی بندپی استاندار تهران تعطیلی تهران را غیرممکن دانست و با اشاره به اینکه پایتخت وارد خیز اولیه پیک پنجم شده است، خبر داد که محدودیت‎های مشاغل در تهران به مدت دو هفته اجرا می‎ شود.

به گزارش جماران، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران گفت: تعطیلی تهران غیرممکن است. محدودیت‎های مشاغل در تهران به مدت دو هفته اجرا می‎شود.

 

وی افزود: «تهران وارد خیز اولیه پیک پنجم شده است. به اندازه کافی تخت در بیمارستان‎های تهران وجود دارد.»

 

رستوران‌ها عامل اصلی انتقال بیماری هستند/ باید ظرفیت حداکثر۵۰ درصدی ادارات رعایت شود

محسنی بندپی، استاندار تهران گفت: تمام اصناف و ادارات موظف هستند که به دستور ستاد مقابله با کرونا توجه کرده و پروتکل‌ها را رعایت کنند و ظرفیت حداکثر۵۰ درصدی را رعایت کنند.

 

بندپی گفت: رستوران‌ها عامل اصلی انتقال بیماری هستند، پس بنابراین باید در فعالیت این اصناف نظارت شود و همه موارد رعایت شود.

 

استاندار تهران گفت: هر اظهارنظری در مورد این قضیه که مدیریت کرونا ضعیف است کاملا غیر منطقی است چون آمار و ارقام چیز دیگری نشان می‌دهد.

 

برگزاری هرگونه اجتماع و مراسم در شهرهای قرمز ملغی شد

زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: علیرغم تاکید فراوان برخی اداره های دولتی قانون حضور یک سوم کارمندان در محل کار را رعایت نمی کنند.

 

وی تاکید کرد: مقرر شد فرمانداران استان تهران با همکاری عوامل بهداشتی، گزارش های روزانه را درباره تخلف های مربوطه به دفتر استاندار اعلام کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------