برای ادامه زندگی این کودک بیمار کمک کنیم    اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 کودک 3 ساله که تنها فرزند خانواده جوان می باشد از بدو تولد درگیر بیماری CF(بیماری ریه) هست که متاسفانه ایشان برای زنده ماندن و  ادامه زندگی ملزم به استفاده از داروهای خاص با قیمت های سرسام آور می باشد این خانواده که امرارمعاششان از طریق اشتغال پدر در پیک موتوری می باشد تمامی دارایی خود را وقف درمان فرزند خود کرده اند و دیگر توانایی تهیه دارو فرزندشان را ندارند داروهایی که ماهیانه مبلغ بالغ بر 4 میلیون تومان رقم می خورد و تنها یک قلم از دارویشان 2 میلیون می باشد

 

حال این خانواده آبرومند درخواست کمک و یاری از این موسسه و شما خیرین محترم را دارند تا فرزندشان را از درد این بیماری آتشین ریه نجات دهند.

 

لازم به توضیح است که در صورت قطع ادامه درمان  ریه های این کودک دچار مشکل شدیدی می شود و برای ادامه زندگی بایستی طول درمان را ادامه دهند.

 

پدر و مادر این کودک بیمار ، اهل جنوب کشورمان می باشند که برای دسترسی بهتر و بیشتر به پزشک معالج فزرندشان از یکسال پیش مجبور به مهاجرت به یکی از شهرهای حومه تهران شده اند.

 

حال در نظر داریم با کمک و یاری خداوند متعال و شما بزرگواران مبلغ 10میلیون تومان تهیه و در اختیار این خانواده محترم و آبرودار قرار دهیم تا قسمتی از نیازهای مادیشان تامین گردد.

 

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامندیم جهت کمک به درمان این کودک بیمار نیازمند و آبرومند ، نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند .

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------