8 روستای آق قلا استان گلستان در محاصره سیلاب استاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

-فرماندار آق قلا در استان گلستان ، گفت با ورود حجم بی سابقه سیلاب ناشی از هدایت آب های بالادستی و نیز سر ریز آب سدهای شرق گلستان، 8 روستای این شهرستان به محاصره سیلاب درآمده و وضعیت آن ها اضطراری است.

فرماندار آق قلا در استان گلستان ، گفت با ورود حجم بی سابقه سیلاب ناشی از هدایت آب های بالادستی و نیز سر ریز آب سدهای شرق گلستان، 8 روستای این شهرستان به محاصره سیلاب درآمده و وضعیت آن ها اضطراری است.

 

 

امانگلدی ضمیر روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: هم اینک روستاهای آق قلا از جمله سید لر، تازه آباد، میرزاعلی یلیقی، چن سولی، سلاق یلقی،مملو از سیلاب است و ارتفاع آب در برخی از این روستاها به بیش از یک متر رسیده است.

 

وی بیان کرد: اقدامات لازم برای تخلیه این روستاها و اسکان اضطراری آسیب دیدگان در مساجد، تکایا و مدارس شهرستان انجام شده و مشکلی در این بخش وجود ندارد.

 

ضمیر ادامه داد: حجم بی سابقه سیلاب وارد شده به این مناطق، خارج از کنترل است و ماشین آلات سنگین مانند لودر و بولدزر قادر به فعالیت در این شرایط نیستند.

 

به گزارش ایرنا بارندگی اخیر توام با طوفان خسارات زیادی در گلستان بر جای گذاشت و جان 2 کودک را در شهرهای کلاله و مینودشت گرفت.

 

از روز دوشنبه و با آغاز فعالیت سامانه سرد و بارشی بیش از 300 میلیمتر باران در گلستان بارید.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------