آخرین اخبار جامعه


شمع معطر,دفتر های فانتزی,خرید دفتر های فانتزی

شمع معطر چیست و خرید دفتر های فانتزی خط دار از ناچو

خرید شمع و جوراب فانتری قیمت شمع معطر شمع معطر به عنوان یکی از کاربردی ترین محصولات گروه هنری ناچو می باشد. این محصول که از…


همه مدارس خرم‌آباد فردا تعطیل است؛ تعطیلی مدارس در مناطق سیل زده لرستاناخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان گفت: همه مدارس شهری و روستایی خرم‌آباد و مدارس مناطق سیل زده استان فردا تعطیل است.

به گزارش تسنیم، رضا زینی وند مقدم امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنا به تصمیم ستاد مدیریت بحران در نورآباد، کاکاوند و سیلاخور تمام مدارس شهری و روستایی به مدت دو روز تعطیل و فعالیت آموزشی این مدارس از 19فروردین آغاز می‌شود.

 

وی افزود: در خرم‌آباد نیز بنا به تصمیم ستاد مدیریت بحران در جلسه امشب، تمام مدارس شهرستان فردا شنبه تعطیل است.

 

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان عنوان کرد: مدارس پل‌دختر و معمولان به مدت یک هفته تعطیل و برای بازگشایی در آینده نیز با توجه به شرایط خاص این مناطق سیل‌زده، مجدد در ستاد مدیریت بحران تصمیم‌گیری می‌شود.

 

 

وی بیان کرد: مدارس رودبار از بخش کوهنانی به مدت یک هفته تعطیل و فعالیت آموزشی این مدارس از روز شنبه 24 فروردین آغاز می‌شود.

 

زینی وند مقدم تصریح کرد: تمام مدارس شهری و روستایی دورود به مدت 2 روز تعطیل و فعالیت آموزشی این مدارس از دوشنبه 19 فروردین آغاز می‌شود، در شهرستان سلسله مدارس روستایی به مدت 2 روز تعطیل و فعالیت آموزشی از 19 فروردین آغاز می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: در کوهدشت تمام مدارس روستایی بخش مرکزی روز شنبه 17فروردین تعطیل است؛ در شهرستان چگنی مدارس حضرت معصومه و فاطمه زهرا (س) و آموزشگاه معین در شهر سراب دوره و همچنین مدارس روستاهای چم داود، چم چره، چم خوشه، چم پلک، چم دانه، در مرره، سیاه چم، ورپل، انارستان و ژریژبان بخش شاهیوند شهرستان چگنی به دلیل قطع راه‌های ارتباطی به مدت یک هفته تعطیل است.

 

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان لرستان گفت: مدارس روستای خاصی آباد و روستای اسدآباد بخش سوری به مدت 2 روز تعطیل است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------