همه مدارس خرم‌آباد فردا تعطیل است؛ تعطیلی مدارس در مناطق سیل زده لرستاناخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان گفت: همه مدارس شهری و روستایی خرم‌آباد و مدارس مناطق سیل زده استان فردا تعطیل است.

به گزارش تسنیم، رضا زینی وند مقدم امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنا به تصمیم ستاد مدیریت بحران در نورآباد، کاکاوند و سیلاخور تمام مدارس شهری و روستایی به مدت دو روز تعطیل و فعالیت آموزشی این مدارس از 19فروردین آغاز می‌شود.

 

وی افزود: در خرم‌آباد نیز بنا به تصمیم ستاد مدیریت بحران در جلسه امشب، تمام مدارس شهرستان فردا شنبه تعطیل است.

 

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان عنوان کرد: مدارس پل‌دختر و معمولان به مدت یک هفته تعطیل و برای بازگشایی در آینده نیز با توجه به شرایط خاص این مناطق سیل‌زده، مجدد در ستاد مدیریت بحران تصمیم‌گیری می‌شود.

 

 

وی بیان کرد: مدارس رودبار از بخش کوهنانی به مدت یک هفته تعطیل و فعالیت آموزشی این مدارس از روز شنبه 24 فروردین آغاز می‌شود.

 

زینی وند مقدم تصریح کرد: تمام مدارس شهری و روستایی دورود به مدت 2 روز تعطیل و فعالیت آموزشی این مدارس از دوشنبه 19 فروردین آغاز می‌شود، در شهرستان سلسله مدارس روستایی به مدت 2 روز تعطیل و فعالیت آموزشی از 19 فروردین آغاز می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: در کوهدشت تمام مدارس روستایی بخش مرکزی روز شنبه 17فروردین تعطیل است؛ در شهرستان چگنی مدارس حضرت معصومه و فاطمه زهرا (س) و آموزشگاه معین در شهر سراب دوره و همچنین مدارس روستاهای چم داود، چم چره، چم خوشه، چم پلک، چم دانه، در مرره، سیاه چم، ورپل، انارستان و ژریژبان بخش شاهیوند شهرستان چگنی به دلیل قطع راه‌های ارتباطی به مدت یک هفته تعطیل است.

 

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان لرستان گفت: مدارس روستای خاصی آباد و روستای اسدآباد بخش سوری به مدت 2 روز تعطیل است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------