اینفلوئنسر چینی 7 بطری مشروب در پخش زنده تیک تاک نوشید و مُرد (+عکس)اینفلوئنسر چینی ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
یک "اینفلوئنسر" (مصطلح به "شاخ مجازی") چینی در پخش زنده تیک تاک چینی (دوین) پس از نوشیدن 7 بطری از یک نوع مشروب الکلی قوی چینی، جان خود را از دست داد.

 به گزارش عصرایران به نقل از سی ان ان، جنازه "سان گیانگ" اینفلوئنسر 34 ساله چینی، 12 ساعت پس از یک پخش زنده در سکوی "دوین" - که نسخه چینی تیک تاک محسوب می شود - از سوی خانواده اش پیدا شد.

 

او در روز 16 می در یک پخش زنده از حساب کاربری اش در این پلتفرم چینی  7 بطری مشروب الکلی چینی" بایجیو" نوشید. این مشروب چینی بسیار قوی است و درصد الکل آن 30 تا 60 درصد است.

 

گفته می شود این اینفلوئنسر چینی در یک چالش آنلاین به نام "PK" در رقابت با یک اینفلوئنسر دیگر در این سکوی چینی شرکت داشته است.

 

اینفلوئنسر چینی ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی

 

در چالش «PK»، دو اینفلوئنسر معمولا برای هدایا یا جوایز مخاطبانشان با هم رقابت می‌کنند و بازنده رقابت با مجازات روبرو می شود.

 

یکی از دوستان این اینفلوئنسر چینی گفته وقتی خانواده سان گیانگ او را پیدا کردند، او مُرده بود و حتی فرصتی برای انتقال او به بیمارستان نبود.

 

فیلم آنلاین صحنه مشروب خوری این اینفلوئنسر چینی از سوی مسئولان شبکه دوین از دسترس خارج شده است.

 

گفتنی است تاکنون در موارد بسیاری چالش‌های آنلاین خطرناک (و بعضا ماجراجویانه و احمقانه) منجر به عواقب مرگبار شده و نگرانی‌های خانواده های نوجوانان را درباره برنامه‌های پخش زنده در سکوهای ارتباطی برخط افزایش داده است.

 

اینفلوئنسر چینی ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی

 

برخی از چالش هایی که در شبکه تیک تاک و به ویژه در میان جوانان و نوجوانان برگزار می شود، بسیار خطرناک و با عواقب مرگباری روبرو بوده اند.

 

در اوایل امسال، یک نوجوان پس از شرکت در "چالش بنادریل" در تیک تاک جان باخت و کودک دیگری در "چالش خاموشی" جان خود را از دست داد.

 

در سال 2022، گروهی از نوجوانان در چالش «فرشته مرگ» تیک تاک در اندونزی از جلوی وسایل نقلیه در حال حرکت می پریدند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------