عضو شورای شهر تهران نسبت به «اپیدمی شدن قطع درختان» در تهران هشدار دادشورای شهر تهران ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
امانی، عضو شورای شهر تهران گفت: اپیدمی قطع درختان در تهران متاسفانه در یکی از مراکز علمی کشور مجدد تکرار شده و درحالی که ادعا شده که درختان خشک بودند اما در تصاویر هیچ نشانی از خشک بودن درختان دیده نشد. امانی ادامه داد: این مرکز قبلا یازده درخت را قطع کرده و جریمه شده اما یک ریال پرداخت نکرده است.

به گزارش انتخاب ، وی افزود: زمانی افراد حقیقی و سازندگان عمدا درختی را خشک و قطع می‌کنند علت مشخص است اما وقتی یکی از مراکز علمی کشور این کار را انجام می‌دهد، قابل قبول نیست.

 

به نوشته باشگاه خبرنگاران، امانی ادامه داد: این مرکز قبلا یازده درخت را قطع کرده و جریمه شده اما یک ریال پرداخت نکرده است.

 

این عضو شورای شهر گفت: بر اساس قانون هیچ کس اجازه قطع درخت ندارد و قطع و جابه جایی درختان باید توسط سازمان بوستان ها با مجوز کمیسیون ماده هفت انجام شود آن هم با شرایط و در فصل مناسب است.

 

عضو شورای شهر تهران: قطع درختان در یکی از مراکز علمی کشور مجددا تکرار شده / ادعا کرده اند که درختان خشک بودند، اما در تصاویر هیچ نشانی از خشک بودن درختان دیده نشد / این مرکز قبلا ۱۱ درخت را قطع کرده و جریمه شده، اما یک ریال پرداخت نکرده

 

وی ادامه داد: در گذشته هم چندین دفعه شاهد قطع درختان بودیم و تصاویر آن در فضای مجازی منتشر شد اما پس از گذشت مدتی هیچ نتیجه ای از برخورد مشاهده نشد؛ اگر برخورد جدی نشود، باز هم شاهد قطع درختان خواهیم بود.

 

امانی تاکید کرد: ما نمی‌توانیم برای آلودگی هوا کاری کنیم باید برای جلوگیری از قطع درختان ساز و کار مشخصی تعیین کنیم تا حداقل بتوانیم از فضای سبز محافظت کنیم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------