دادستان کل کشور: امنیت برای جامعه حکم اکسیژن را دارد اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,دادستان کل
دادستان کل کشور، گفت: برای یک جامعه، امنیت حکم اکسیژن را دارد، امنیت یکی از بزرگترین نعمت‌هایی است که خداوند متعال برای جامعه عطا می‌کند. 

به گزارش مهر، حجت الاسلام و المسلمین منتظری، در همایش فرماندهان انتظامی تهران بزرگ، افزود: برای شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس، شهدای ترور ناجوانمردانه توسط تروریست‌های خائن، شهدای دفاع از حرم اهل بیت عترت و طهارت، شهدای عزیز دفاع از مرزهای کشور، شهدای عزیزی که از خانواده بزرگ نیروی انتظامی هستند که برگ زرینی را در کتاب نورانی انقلاب بوجود آوردند و برای شادی ارواح همه آن‌ها و همنشینی آن عزیزان با سالار شهیدان متواضعانه از پیشگاه خداوند متعال آرزومندیم.

 

دادستان کل کشور گفت: برای سلامتی همه خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا مقام معظم رهبری مدظله العالی و در ادامه همه کسانی که در راه شهدای عزیز در سنگرهای دفاع از امنیت تلاش می‌کنند و همه کسانی که نقش آفرین در ایجاد امنیت برای کشور و مردم عزیز هستند از پیشگاه خداوند آرزوی سلامتی توفیق و موفقیت در ایفای این رسالت بزرگ را دارم.

 

منتظری با اشاره به جایگاه امنیت بیان کرد: برای یک جامعه، امنیت حکم اکسیژن را دارد، امنیت یکی از بزرگترین نعمت‌هایی است که خداوند متعال برای جامعه عطا می‌کند.

 

وی ادامه داد: امنیت به معنای فقدان ترس و وحشت و اضطرار از هر نوع تهدیدی که موجب سلب آرامش روحی و روانی افراد و جامعه شود.

 

منتظری گفت: علما و دانشمندان علم الاجتماع مسئله امنیت و تأثیر آن را عنصر دوم خوشبختی و سعادت می‌دانند، عنصر اول ایمان انسان به مبدا و سعادت است و عنصر دوم وجود چنین فضایی برای زندگی است.

 

دادستان کل کشور افزود: امنیت بستر و زمینه ساز پیشرفت‌ها و انواع ترقی و تکامل در جامعه است. 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------