آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

احتمال سیلابی شدن رودخانه های بالادست شهر تهران/ آزمایش سامانه هشدار زودرس

استاندار تهران مطرح کرد؛ احتمال سیلابی شدن رودخانه های بالادست شهر تهران به گزارش مهر، انوشیروان محسنی بندپی شامگاه دوشنبه…


طرح ترافیک 97 تا ابتدای تابستان سال آینده اعتبار دارد اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,طرح ترافیک
بعد از حذف محدوده زوج و فرد طرح جدید اجرایی می‌شود و تا همان زمان هم آرم‌های طرح ترافیک 97 اعتبار دارد.

 قائم مقام معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در خصوص اعتبار آرم طرح ترافیک ۹۷ گفت:طرح ترافیک ۹۷ تا ابتدای تابستان سال آینده اعتبار دارد.

 

شهریار افندی‌زاده قائم مقام معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در گفت‌وگو با  فارس، درباره اعتبار آرم‌های طرح ترافیک 97 گفت:‌آرم‌های طرح ترافیک 97 تا ابتدای تیرماه اعتبار دارد.

 

وی با بیان اینکه محدوده زوج و فرد در ابتدای تابستان 98 برداشته می‌شود،‌گفت: بعد از حذف محدوده زوج و فرد طرح جدید اجرایی می‌شود و تا همان زمان هم آرم‌های طرح ترافیک 97 اعتبار دارد.

 

این مقام مسئول در خصوص حذف محدوده زوج و فرد گفت: تجربه‌های دنیا نشان داده است که طرح زوج و فرد به صورت مقطعی پاسخ می‌دهد و در درازمدت تأثیری ندارد.

 

به گفته افندی‌زاده طی مطالعات صورت گرفته و همچنین توافقات مسئولان محدوده زوج و فرد در ابتدای تابستان سال آینده برداشته می‌شود و از این پس خودروها با شرایط خاص اجازه تردد دارند.

 

وی ادامه داد: به هر خودرو اجازه داده می‌شود که 20 روز در هر فصل رایگان در محدوده زوج و فرد سابق تردد کند و تأکید می‌کنم که این 20 روز اگر در هر فصل مربوطه استفاده نشود به فصل بعد منتقل نمی‌شود.

 

افندی زاده از شهروندان خواست‌ برای تردد در محدوده طرح ترافیک حتما در سامانه تهران من ثبت‌نام کرده و با شارژ کارت به صورت خودکار هزینه‌های خود را پرداخت کنند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------