وزیر کشور: اگر در مواردی از خلاف، نیروی انتظامی گذشت کرده یا نادیده گرفته است، قطعا با آنها برخورد کنیم اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,وزیر کشور
وزیر کشور گفت: ابلاغ کردم که اگر مواردی از خلاف را ببینیم که نیروی انتظامی گذشت کرده و یا نادیده گرفته است، قطعا با آنها برخورد کنیم.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در جمع خبرنگاران درباره مباحث مطرح شده در نشست مشترک مدیر کل انتخابات وزارت کشور با مدیران استانی و عوامل اجرایی انتخابات استان‌های جنوبی کشور،گفت: ما امروز جلسه مشترکی با شورای عالی ترافیک و کمیسیون ایمنی راه‌ها داشتیم که جلسه بسیار خوبی بود.  وزیر راه و مسکن و شهرسازی هم در این نشست حضور داشتند، تمامی دستگاه‌های مرتبط با این موضوع از جمله ناجا هم در این نشست بودند.

 

وزیر کشور در ادامه گفت: ماه قبل دستگاه‌ها برنامه های خود را ابلاغ کردند و پیگیر هستند. جلسه امروز برای مرور برنامه‌ها و اقدامات بود تا اگر توصیه‌هایی هم لازم است در این جلسه تاکید شود. الحمدالله برنامه‌ها مناسب بود و در این جا مقرر شد تا تمام دستگاه‌ها به ویژه وزارت کشور، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها پای کار بیایند و مانند این جلسه را در استان‌ها، استانداران تشکیل دهند.

 

وی در ادامه افزود: استانداران مسئولیت دارند تا در شوراهای تامین، کمیسیون‌های ترافیک و ایمنی راه این موضوع را پیگیری کنند. هر یک از استان‌ها و دستگاه‌های اجرایی  در حوزه خود نسبت به سال قبل موفقیت داشته باشند، مورد تشویق قرار بگیرند و هر کدام که موفق نباشند مورد بازخواست قرار خواهند گرفت.

 

رحمانی فضلی اظهار کرد: بنده به پلیس و  ناجا تاکید می‌کنم که با متخلفین در این ایام رحم نکنند. بخشیدنی در کار نخواهد بود، بدلیل آنکه هر نوع رحم به متخلف ظلم به مردمی است که به مسافرت می‌روند.  ابلاغ کردم که اگر مواردی از خلاف را ببینم که  نیروی انتظامی گذشت کرده و یا نادیده بگیرد، قطعا با آنها برخورد دیگری کنیم.

 

وزیر کشور تصریح کرد: اعلام کرده‌ایم حتما افرادی که امسال در راهنمایی و رانندگی در کار خود موفق بوده‌اند، از سوی وزارت کشور با مشوق‌های بسیار خوبی مواجه خواهند بود. ما تمام توان خود و دستگاه اجرایی را پای کار آورده‌ایم اما محور اصلی تمام این اقدامات مردم هستند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------