آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,ممنوعیت واردات گوشی‌ به ایران

ممنوعیت واردات گوشی‌های بالای ۳۰۰ یورو به ایران

ظاهرا در سال جدید گوشی هوشمند بالای ۳۰۰ یورو وارد بازار کشور نشده است؛ انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی اتاق…


سیلاب ناگهانی و وقوع صاعقه در برخی نقاط ایران اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,هواشناسی
پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که با توجه به سامانه‌های بارشی در ساعات بعدازظهر رشد ابرهای همرفتی به همراه رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی را در برخی نقاط کشور داشته باشیم. 

بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی، احتمال وقوع سیلاب ناگهانی، بالا آمدن موقتی آب رودخانه‌ها در دره‌ها و وقوع صاعقه و برق‌گرفتگی در ارتفاعات طی امروز و فردا ( ۴ و ۵ شهریور) در برخی نقاط کشور وجود دارد.

 

به گزارش سازمان هواشناسی، پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که با توجه به سامانه‌های بارشی در ساعات بعدازظهر رشد ابرهای همرفتی به همراه رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی را در برخی نقاط کشور داشته باشیم که بر این اساس روز دوشنبه ۴ شهریور ، احتمال رخداد سیلاب ناگهانی و بالاآمدن موقتی آب رودخانه‌ها در دره‌ها و وقوع صاعقه و برق گرفتگی در ارتفاعات شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل همچنین در ارتفاعات البرز مرکزی واقع در استان‌های تهران و البرز وجود دارد که به هموطنان توصیه می‌شود از تردد و توقف در حاشیه رودخانه ها و مناطق مرتفع، خودداری کنند. این شرایط تا بعدازظهر همان روز ادامه دارد.

 

همچنین فردا سه شنبه ( ۵ شهریورماه ) نیز احتمال رخداد سیلاب ناگهانی و بالا آمدن موقتی آب رودخانه‌ها در دره‌ها و وقوع صاعقه و برق‌گرفتگی در ارتفاعات البرز مرکزی واقع در استان‌های البرز، تهران، سمنان، مازندران و غرب گلستان وجود دارد که موجب بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه‌ها و برخورد صاعقه در مناطق مرتفع می‌شود که به هموطنان توصیه می‌شود از تردد و توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مناطق مرتفع خودداری کنند؛ این شرایط تا بعداز ظهر همان روز ادامه دارد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------