آخرین اخبار جامعه


اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, زالی

آخرین وضعیت کرونا در تهران از زبان زالی

فرمانده ستاد مقابله با کرونا ویروس در کلانشهرتهران در آستانه تغییر الگوی کاری ادارات به کارمندان توصیه کرد که فاصله گذاری…


تردد غیرضروری در برخی استانها افزایش یافته است اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,حریرچی
حریرچی گفت: در برخی استان‌ها تردد غیرضرور در سطح شهر افزایش یافته است. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،ایرج حریرچی، نماینده ویژه وزیر بهداشت و ناظر بر اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا اظهار کرد: متاسفانه در برخی استان ها تردد غیرضرور در سطح شهر زیاد شده است.

 

او افزود: استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل از لحاظ شیوع در شرایط متوسطی قرار دارند البته هر دو استان موفق به کنترل بیماری شده اند.

 

حریرچی تاکید کرد: عامل اصلی کنترل بیماری، فاصله گذاری اجتماعی است.

 

معاون کل وزیر بهداشت تصریح کرد: هر اقدام اجتماعی که موجب تشدید بیماری شود؛ ۵ روز بعد تعداد مبتلایان، ۱۵ روز بعد تعداد بستری و یک ماه بعد تعداد مرگ و میر بیماران را افزایش می‌دهد.

 

او ضمن درخواست از مردم برای وفاداری به شعار در خانه بمانیم، گفت: مردم از حضور غیر ضروری پرهیز کنند و دید و بازدید و تردد را به صفر برسانند تا در اردیبهشت ابتلا را به حداقل برسانیم.

 

معاون کل وزارت بهداشت اظهار کرد: خانواده‌ها به توصیه فرزندانشان که در حوزه سلامت فعال هستند، گوش فرا دهند. خواهش می‌کنیم به پزشکان، پرستاران و پیراپزشکان رحم کنید و اجازه بدهید بیماری کنترل شود و با فرهنگ غنی ایرانی هر چه زودتر به زندگی باز گردیم.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------