تشریح وضعیت ترددها بعد از لغو طرح ترافیک در پایتخت لغو طرح ترافیک,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت ، با اشاره به لغو اجرای طرح ترافیک در شهر تهران، به تشریح ترددها از روز یکشنبه پنجم اردیبهشت ۱۴۰۰ پرداخت. 

سردار محمد حسین حمیدی، در گفتگو با مهر، اظهار کرد: بنا به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، از روز یکشنبه پنجم اردیبهشت ۱۴۰۰، اجرای طرح ترافیک در شهر تهران به مدت یک هفته لغو می‌شود و این مصوبات برای پلیس لازم الاجراست.

 

وی گفت: همچنین برابر این مصوبه، تردد خودروهای شهروندان تهرانی در ساعات منع تردد شبانه از ساعت ۲۲:۰۰ الی ۰۳:۰۰ به موجب مصوبه قبلی که ممنوع اعلام گردیده بود، همچنان برقرار است ولی در شب‌های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان هزار و چهارصد، تردد مجاز بوده و شهروندان می‌توانند تنها در این سه شب در سطح شهر تهران تردد داشته باشند.

 

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: برابر این مصوبات ترددها از فردا در محدوده طرح ترافیک به مدت یک هفته مجاز گردیده و در سه شب قدر نیز منع ترددهای شبانه لغو گردیده است ولی با این وصف باز هم از شهروندان تقاضا می‌شود ترددهای خود را مدیریت کرده و از سفرهای غیر ضروری در سطح شهر به ویژه هسته مرکزی شهر تهران، به منظور عدم گسترش ویروس کرونا و حفظ جان خود و دیگر شهروندان، جدا خودداری نمایند.

 

وی تصریح کرد: مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا قانون و برای پلیس راهور تهران بزرگ لازم الاجراست و پلیس در هر صورت مصوبات این ستاد را ملاک عملکرد خود قرار می‌دهد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------