بارش باران پراکنده در برخی استان‌های شمالی و جنوبی تا روز جمعههواشناسی,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه برای چند روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمانی آفتابی را انتظار داریم، گفت: بارش پراکنده باران در برخی مناطق در شمال و جنوب کشور از عصر امروز آغاز می‌شود و تا روز جمعه ادامه دارد.

به  گزارش ایرنا؛ «فریبا گودرزی» درباره وضعیت آب‌و هوا اظهار داشت: از عصر امروز تا روز شنبه به دلیل نفوذ هوای خنک به نوار شمالی به تدریج دمای هوا در مناطق شمالی ۳ تا ۷ درجه خنک می‌شود.

 

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی امروز در شرق سواحل دریای خزر استان‌هایی مثل گلستان، مازندران و آذربایجان شرقی و غربی باران و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

 

وی اضافه کرد: روزهای پنج شنبه و جمعه در اردبیل، گیلان، مازندران، ارتفاغات رشته کوه البرز و برخی نقاط خراسان شمالی رگبار باران پیش بینی می‌شود.

 

گودرزی اظهار داشت: از امروز تا روز شنبه دریای خزر مواج و متلاطم می‌شود و علاوه بر بارش‌ها در شمال کشور، در جنوب کشور هم از امروز هنگام عصرها و شب‌ها بارندگی آغاز خواهد شد.

 

وی گفت: بر این اساس رگبار باران و رعدو برق در مناطقی از کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و فارس پیش بینی می‌شود.

 

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: پنج شنبه و جمعه در بخش‌هایی از شرق و مناطق کویری استانهایی مثل تهران، سمنان، قم و بخش‌هایی از جنوب غرب کشور باد و گردوخاک خواهیم داشت و زابل هم از روز جعه تا دوشنبه باد و گردو خاک خواهد داشت.

 

به گفته گودرزی آسمان تهرا امروز صاف و گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود و از فردا دمای ۴۰ درجه کاهش خواهد داشت و در روزهای آینده تهران خنک تر می شود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------