توضیحات بهزیستی در خصوص ادعای تجاوز به ۳ دختر معلول در یکی از مراکز نگهداری ارومیهبهزیستی ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: ادعای تجاوز به سه دختر معلول در یکی از مراکز نگهداری شهرستان ارومیه در حد ادعا بوده و در حال بررسی از طریق نیروی انتظامی و قوه قضاییه است. 

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمـومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ سعید فریور در خصوص ادعای تجاوز به ۳ دختر معلول در یکی از مراکز نگهداری تحت مدیریت بهزیستی شهرستان ارومیه، اظهار کرد: اوایل سال گذشته ادعایی در فضای مجازی منتشر شد که طی این ادعا اعلام شد سه دختر معلول در یکی از مراکز نگهداری ارومیه مورد تجاوز یکی از کارکنان آن مرکز قرار گرفته است.

 

وی با بیان اینکه تاکنون دلیل محکمه پسندی برای این ادعا ثابت نشده است، تصریح کرد: با پیگیری های بهزیستی استان، از همان ابتدا نسبت به بررسی و ارجاع این موضوع به نیروی انتظامی و قوه قضاییه اقدام شد ولی تاکنون دلیل محکمه پسندی در این زمینه ثابت نشده است.

 

مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون نیز هیچ شکایتی در این زمینه از سوی خانواده‌های ایشان به ثبت نرسیده است.

 

فریور با تاکید بر اینکه در مراکز نگهداری به حفظ کرامت و سلامت جسمی و روحی معلولان توجه می‌شود، گفت: اگر شاهد هتک حرمت به معلولان و مددجویان باشیم، بهزیستی به عنوان نخستین مدعی قطعا با خاطیان به صورت جدی برخورد خواهد کرد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------