افزایش دما در برخی نقاط کشور/ خیزش گردوخاک در نوار شرقیهواشناسی ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
از روز یکشنبه تا اواسط هفته روند افزایش نسبی دما در شمال غرب، سواحل دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی رخ خواهد داد. 

به گزارش مهر، بر اساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی امروز در برخی از مناطق استان‌های گیلان، مازندران و گلستان افزایش ابر و بارش باران و در استان‌های اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر و بارش پراکنده باران و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

 

فردا در شرق اردبیل، گیلان و غرب مازندران افزایش ابر و بارش پراکنده باران رخ می‌دهد. دوشنبه و سه شنبه جوی پایدار و آسمانی صاف در کشور حاکم خواهد بود.

 

چهارشنبه در برخی نقاط شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر و بارش باران پیش بینی می‌شود. طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور و بخش‌هایی از استان‌های یزد، اصفهان و کرمان وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست.

 

از روز یکشنبه تا اواسط هفته روند افزایش نسبی دما در شمال غرب، سواحل دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی رخ خواهد داد.

 

امروز دریای خزر و طی دو روز آینده خلیج فارس مواج پیش‌بینی می‌شود.

 

امروز و فردا اهواز با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد گرم‌ترین مرکز استان و اردبیل با تجربه بیشینه دمای ۱۰ و ۱۳ درجه‌ای خنک‌ترین مرکز استان کشور هستند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی