آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

مربی فصل آینده استقلال خارجی است/ بازیکن با کیفیت می‌گیریم

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال با بیان اینکه اکثر اعضای این کمیته به حضور مربی خارجی در استقلال رای داده‌اند، گفت: بعد از…


سرمربی سابق اسپانیول گزینه استقلال!اخبار,اخبار ورزشی

سرمربی سابق تیم فوتبال اسپانیول اسپانیا احتمال دارد به عنوان یکی از گزینه های هدایت فصل آینده تیم فوتبال استقلال تهران انتخاب شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، برکناری وینفرد شفر و روی کار آمدن فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران باعث شده تا مدیران باشگاه برای فصل آتی در تکاپوی انتخاب مربی جدید برای هدایت تیمشان باشند.

 

با این وجود مطرح شده که  گالِگو به عنوان یکی از گزینه های نهایی مدیران باشگاه استقلال برای سرمربیگری آبی پوشان در فصل آینده است که البته مسئولان آبی پوش این موضوع را تایید نکردند.

 

دیوید گالِگو مدتی در تیم اصلی اسپانیول مربیگری کرده به دلیل شناختی که از فرهاد  مجیدی دارد احتمالا یکی از گزینه های خارجی باشد که رزومه او تحت بررسی مدیران قرار دارد اما تا به این لحظه مدیران نام هیچ گزینه ای را برای سرمربیگری فصل آتی اعلام نکرده اند.

 

یکی از مدیران استقلال گفت: اسامی گوناگونی تا پایان فصل مطرح می شود اما این دلیل نمی شود که سرمربی جدیدی برای تیم انتخاب شده باشد.

 


    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------