تغییر موضع سازمان لیگ درباره تماشاگران زن!/ زیرساخت‌ها باید فراهم باشد و نهادهای مربوطه تأیید کنندحضور بانوان در ورزشگاه،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سازمان لیگ حضور زنان در ورزشگاه را منوط به تهیه زیرساخت و تایید نهادهای مربوطه دانست.

به گزارش جماران، سازمان لیگ فوتبال در اطلاعیه ای درباره حضور بانوان در ورزشگاه توضیح داد.

 

در این اطلاعیه آمده است: حضور بانوان در ورزشگاه   منوط به ایجاد زیر ساخت‌های لازم و ایجاد امکانات مناسب و همچنین با تصمیم نهادها و دستگاه های مربوطه انجام می پذیرد. 

 

سازمان لیگ فوتبال نیز در حال پیگیری برای حضور بانوان در ورزشگاه است و بدیهی است  حضور زنان  در ورزشگاه  با تایید و مجوز نهادهای مربوطه امکان‌پذیر خواهد بود.

 

این در حالی است که ساعاتی پیش حجت‌الله‌ بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ از حضور زنان در بازی استقلال و مس خبر داد و گفت: برای بازی استقلال و مس کرمان تعدادی از سکوهای ورزشگاه را برای بانوان در نظر گرفته‌ایم تا آنها از نزدیک این بازی را تماشا کنند. امیدواریم هوادارانی که در این روز در ورزشگاه حاضر می‌شوند شئونات اخلاقی را رعایت کرده و با رفتار نیک خود، کوچک‌ترین اتفاق حاشیه‌ای را رقم نزنند.  در بحث عدم حضور زنان در ورزشگاه‌ها، نگرانی ما صرفا حفظ کرامت و جایگاه این عزیزان است. بانوان از جایگاه‌ ویژه‌ای برخوردار هستند. در کشور ما بسیاری از مدیران، زن هستند و به نقش و جایگاه آنان اهمیت زیادی داده شده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022