جدال استقلال و صداوسیما بالا گرفت/ غیبت ساپینتو در نشست‌های خبری تا اطلاع ثانوی!ساپینتو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی استقلال تا زمانی که دوربین‌های صدا و سیما در نشست‌های خبری حضور داشته باشند، حاضر به شرکت در این نشست‌ها نمی‌شود.

به گزارش ایسنا، استقلال امشب (پنجشنبه) در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال با یک گل از سد مس کرمان عبور کرد. ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی حضور پیدا نکرد. محمد حسین زرندی، مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال درباره این غیبت توضیح داد: همانطور که در جریان هستید و باشگاه استقلال هم چندین بار اعلام کرده، به خاطر مسائل حق پخش بین باشگاه و صدا و سیما، تا زمانی که دوربین‌های تلویزیونی در سالن کنفرانس حضور داشته باشند، آقای ساپینتو به نشست خبری نمی‌آید.

 

او افزود: دکتر آجورلو در فوتبالی که حق پخش پرداخت نمی‌شود، از تبلیغات محیطی درآمدزایی می‌کنند اما با مدلی که بازی امروز پخش شد، بی‌احترامی به هواداران استقلال است. نمی‌دانم، نمونه دیگری این سبک پخش تلویزیونی در کشور دیگری دیده‌اید؟ این جفا در حق باشگاه استقلال است. از زمانی که سوت بازی زده شد، هواداران استقلال نگران و ناراضی هستند. این سبک فوتبال پخش کردند و بستن لنز دوربین را هیچ کجای دیگر ندیده‌ام. دکتر آجورلو قبل از این بازی با آقای پولادگر، ماجدی و درودگر صحبت کردند، اگر وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال نمی‌خواهند پشت باشگاهی با ۳۰ میلیون هوادار باشد، کجا می‌خواهد پشت باشگاه باشد؟ جدا از ظلمی که در حق باشگاه استقلال می‌شود، این مدل از پخش تلویزیونی کج سلیقگی در حق هواداران استقلال است. امیدوارم این کج سلیقگی برطرف شود چرا که این بی‌احترامی به هواداران استقلال است. این کار چوب لای چرخ فوتبال است.

 

مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که چه شد که تهدیدشان در بین دو نیمه مبنی بر این که در نیمه دوم به میدان نمی‌روند، عملی نشد، توضیح داد: ما واقعا نمی‌خواستیم بازی کنیم چرا که هواداران پیغام‌های زیادی درباره این سبک پخش تلویزیونی برای ما فرستادند. این تصمیم مشترک باشگاه یعنی مدیریت و بازیکنان بود اما به خاطر هوادارانی که منتظر نیمه دوم بودند، ما به زمین آمدیم.

 

زرندی در پاسخ به این سوال که آیا ساپینتو در میکسدزون صحبت می‌کند، بیان کرد: اگر دوربین‌های تلویزیونی در میکسدزون باشد، نه.

 

او در واکنش به صحبت‌های خبرنگار صدا و سیما مبنی بر این که آیا این که فقط باشگاه استقلال با صدا و سیما مشکل دارد، نشان نمی‌دهد که ایراد از باشگاه استقلال است، گفت: به خاطر این که باشگاه استقلال پیشرو در گرفتن حقشان هستند. شرایط درآمدزایی در باشگاه استقلال با سایر باشگاه‌ها متفاوت است.

 

در ادامه جدالی لفظی بین خبرنگاران صدا و سیما و مدیر رسانه‌ای استقلال در گرفت. خبرنگاران صدا و سیما در این جدال عنوان کردند که باشگاه استقلال حق تبلیغات محیطی را گرفته و دیگر خواسته کنونی‌اش غیرمنطقی است که مدیررسانه‌ای باشگاه استقلال در پاسخ اعلام کرد، که این‌ها حق باشگاه است و این دو راه درآمدزایی منافاتی با هم ندارد.

 

سیدحسین حسینی: با مشکلمان با صدا و سیما حل نشود حرفی نمی‌زنیم
پس از دیدار تیم‌های استقلال و مس کرمان سیدحسین حسینی و عارف غلامی دو بازیکن تیم استقلال به اظهارنظری کوتاه درباره این بازی پرداختند.

 

سیدحسین حسینی در میکسدزون ورزشگاه مقابل خبرنگاران ایستاد و گفت: من فقط به احترام خبرنگاران ایستادم. تا زمانی که مشکل باشگاه ما با صداوسیما حل نشود هیچ‌کدام از بچه‌ها صحبت نمی‌کنند.

 

عارف غلامی نیز تصریح کرد:‌ امشب زیبایی را در ورزشگاه 100 هزار دختر و پسری ورزشگاه آزادی دیدم.

 

***

 

حسین‌خانی: تمرکز نداشتیم و از استقلال گل خوردیم

سرمربی مس کرمان از عملکرد بازیکنانش در مصاف با استقلال تمجید کرد.

 

فرزاد حسین خانی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

فرزاد حسین‌خانی، سرمربی مس کرمان در نشست خبری پس از بازی اظهار کرد: بازیکنان ما انگیزه خوبی داشتند و تمرینات خوبی داشتیم. از عملکردشان راضی هستم و تلاششان را کردند. یک جاهایی کار از دستمان در رفت و آسیب دیدیم. باتوجه به ذهنیتی که از این بازی داشتیم، می‌توانستیم یک بازی بدون هدف و بسته ارائه کند اما یک بازی خوب و تماشاگرپسند ارائه کردیم که بازیکنانم خوب عمل کردند. بازیکنان ما جوان هستند و ما توان جوانی‌مان را می‌دهیم.

 

او درباره درگیری‌های نیمه دوم گفت: من سعی کردم تمرکزم روی بازی باشد و اگر اتفاق افتاد، از سمت ما نبود. بازیکنان ما باید هرروز باتجربه‌تر عمل کند و اسیر این اتفاقات نشود. این چیزی نبود که پیش‌بینی کرده باشیم. باید تلاش کنیم که از این وضعیتی که هستیم، بهتر عمل کنیم.

 

سرمربی مس کرمان در پاسخ به این سوال که چطور اسیر اسم استقلال نشدند، توضیح داد: قبل از بازی نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کرده بودیم. من گفته بودم که همه جوره آماده این بازی هستیم. در بحث تاکیتکی راه‌های گل‌زنی استقلال را شناسایی کرده بودیم و می‌دانستیم به دنبال ارسال از جناحین هستند. در نیمه اول کمی موقعیت دادیم اما در نیمه دوم بهتر بودیم اما به خاطر دفع ناقص و تمرکز نداشتن بازیکنان در آن صحنه، گل خوردیم.

 

ساپینتو درباره حضور او به عنوان مربی‌ای جوان در لیگ برتر بیان کرد: درباره کیفیت لیگ برتر زمان بیشتری برای بحث کردن می‌خواهیم. مدیران برای انتخاب مربیان جوان باید تاوان بدهند و مربیان جوان باید از این فرصت استفاده کنند. خوشحالیم که مسئولان مس در این بحث به ما اعتماد کردند و سعی می‌کنیم با مجموعه‌ای که داریم جواب اعتماد مسئولان مس را بدهیم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022