گل‌محمدی: بازی حساس و سختی مقابل سپاهان داریم/ مورایس: استعفا؟ من مرد هستم و به قراردادم پایبندمیحیی گل محمدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت تیمش فردا یک بازی سخت و حساس مقابل سپاهان خواهد داشت.

به گزارش تسنیم، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان در هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت: خوشحالم از اینکه در این شهر زیبا و تاریخی هستم. از همه هواداران پرسپولیسی این شهر هم تشکر می‌کنم؛ استقبال خیلی خوبی از ما داشتند. بازی حساسی را در پیش داریم؛ سپاهان تیمی است که همیشه برای من قابل احترام بوده است و قطعا بازی راحتی نیست و بازی سختی برای هر دو تیم است.

 

سپاهان تیم خطرناکی است و 3 امتیاز دیدار با آن ارزش زیادی دارد

وی ادامه داد: سعی کردیم بعد از اتفاقاتی که در بازی قبل افتاد از لحاظ روحی و روانی خودمان را ریکاوری کنیم. تمرینات خوبی انجام دادیم و آنالیز خوبی از حریف داشتیم. ان‌شاءالله بتوانیم بازی خوبی ارائه کنیم. سپاهان با توجه به اینکه در سالیان اخیر رقیب همیشگی برای پرسپولیس بوده، فکر می‌کنم سه امتیاز برای هر دو تیم خیلی مهم است. قطعاً برای سه امتیاز می‌جنگیم و با تمام قوا باید انرژی بگذاریم و تمرکز خوبی در همه خطوط داشته باشیم. سپاهان واقعاً تیم خطرناکی است. همه ما می‌دانیم این سه امتیاز ارزش خیلی زیادی دارد و ان‌شاءالله بتوانیم بازی خیلی خوبی انجام دهیم.

 

تمام بازیکنانم توجیه هستند و انگیزه بالایی دارند

«با توجه به مشکلاتی که هفته گذشته داشتید آیا مسائل روحی و روانی تیم‌تان برطرف شده است؟»، سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به این پرسش گفت:‌ ما یکی دو جلسه خیلی خوب با بازیکنان داشتیم. بالاخره در این شرایطی که وجود دارد شاد کردن دل هواداران خیلی اهمیت دارد. بازیکنان هم به نتیجه خوبی رسیدند که باید در بازی فردا با تمرکز کامل و رعایت مسائل فنی و انجام وظایف فنی در زمین به تیم کمک کنند. فکر می‌کنم همه بازیکنان توجیه هستند و انگیزه بالایی دارند برای اینکه بتوانند شادی را به هواداران تزریق کنند.

 

عالیشاه می‌تواند از هفته بعد به جمع ما اضافه شود

گل‌محمدی در مورد اینکه آیا امید عالیشاه می‌تواند سرخپوشان را در بازی فردا همراهی کند یا خیر،‌ تصریح کرد: متأسفانه نه. او با ما به اصفهان نیامده است و در لیست‌مان نیست، ولی شرایطش بهتر است و به نظرم می‌تواند از هفته بعد به جمع ما اضافه شود.

 

فوتبال می‌تواند برای بخش بزرگی از جامعه الهام‌بخش باشد

وی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه «شما هفته گذشته گفتید در این شرایط فوتبال مهم نیست. آیا اکنون و با توجه به حساسیت دیدار با سپاهان فوتبال برای پرسپولیس اهمیت پیدا کرده است یا خیر؟»، یادآور شد: قطعاً فوتبال بخش مهمی از زندگی ما ورزشکاران و مربیان است. می‌دانیم فوتبال می‌تواند برای بخش بزرگی از جامعه الهام‌بخش باشد و آنها می‌توانند با پیروزی تیم محبوب‌شان خوشحال یا ناراحت شوند. خدا را هم شکر می‌کنم در تیم و بخشی از فوتبال هستیم که نتایجش می‌تواند روی روحیه و ذهن مردم تأثیرگذار باشد. ما امسال بازی‌های خوبی انجام دادیم و کیفیت فنی خوبی هم داشتیم. نتیجه‌گیری هم می‌تواند از لحاظ روحی و روانی، شادی را به اردوی ما بکشاند و مؤثر باشد.

 

***

 

مورایس: دیدار مقابل پرسپولیس با استقلال متفاوت است/ استعفا از سپاهان؟ من مرد هستم و به قراردادم پایبندم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان به شایعه فسخ قراردادش با این باشگاه واکنش نشان داد و اعلام کرد، قرارداد او با زردپوشان اصفهانی بلندمدت است.

 

اخبار,اخبار امروز,خبرهای جدید

ژوزه مورایس سرمربی تیم سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در خصوص این بازی اظهار داشت: از شما خبرنگاران بابت حضور در کنفرانس تشکر می کنم. هفته فوتبالی را پشت سر گذاشتیم. دربی نداریم اما بازی فردا بازی مهمی برای هر دو تیم و هواداران‌شان است. 

 

قرارداد بلندمدت با سپاهان داریم

وی درباره شایعه استعفایش از سپاهان افزود: وقتی بازی مهمی در پیش داریم شاید شایعاتی به وجود بیاید اما من قرارداد بلندمدتی دارم و در قلبم برنامه‌ریزی کردم تا به خواسته‌هایم برسم. من مرد هستم و وقتی چیزی را امضاء می‌کنم تا آخر آن را انجام می‌دهم.

 

دیدار پرسپولیس با بازی با استقلال متفاوت است

سرمربی سپاهان درباره بازی با پرسپولیس که فردا برگزار می‌شود گفت: ما همیشه آماده تکرار موفقیت هستیم اما بازی با پرسپولیس با بازی با استقلال متفاوت است. ما در مسیری هستیم که می‌خواهیم به خواسته‌هایمان برسیم هر چند که بازی فردا بازی ساده‌ای نیست اما حریف برای ما قابل احترام است و بازی جذابی در پیش خواهد بود.

 

بازیکنان من همگی با کیفیت هستند و امکان بازی دارند

به گزارش فارس، مورایس در ادامه این نشست خبری اظهار داشت: من 20 بازیکن اصلی داریم که هر کدام از آنها می‌توانند فردا بازی کنند. آنها با هم پیشرفت می‌کنند و به هم احترام می‌گذارند. اگر بازی‌ها دو سه روز یکبار بود به برخی از آنها استراحت می‌دادم اما بازی‌ها 5 روز یکبار برگزار می‌شود و بازیکنان من همگی با کیفیت هستند و امکان بازی دارند.

 

پرسپولیس حریف باهوشی است و دیدار سختی داریم

وی اظهار داشت: حریف ما حریف با کیفیتی است و ما به آنها اهمیت می‌دهیم. باید نقاط قوت آنها را کنترل کنیم. ما با یک هافبک در عقب بازی می‌کنیم اما وقتی توپ را در اختیار نداریم ساختار تیمی ما عوض می‌شود. دفاع فقط مختص به هافبک‌ها و مدافعین نیست بلکه حتی وینگرها هم باید دفاع کنند. وقتی توپ در اختیار ما است برنامه فرق می‌کند و برای حمله کردن برنامه‌ریزی می‌کنیم. در فوتبال اتفاقات زیادی رخ می‌دهد و امیدوارم شرایط بگونه‌ای باشد که ما به خواسته‌هایمان برسیم. حریف فردا یک حریف باهوش است و بازی ما با آنها بازی دشواری خواهد بود. ما 11 بازیکن داریم که هر کدام از آنها وظیفه خودش را می‌داند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022