توضیح فتاحی درباره اعتراض نساجی برای حضور هواداران استقلال در سوپرجامسعید فتاحی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مدیرورزشی باشگاه استقلال تعداد هواداران تیم فوتبال این باشگاه در سوپرجام را تنها 20 نفر اعلام کرد.

به گزارش ورزش سه، یکی از حواشی سوپرجام فوتبال ایران را در دقیقه 80 شاهد بودیم؛ جایی که تیم نساجی در اعتراض به تعداد زیاد هواداران استقلال، قصد داشت زمین بازی را ترک کرد. اعضای این تیم معتقد بودند که هواداران حریف بیش از تعداد مجاز هستند که البته فتاحی این موضوع را رد کرده و مدعی شد آبی ها مثل نساجی فقط 20 هوادار داشتند.

 

مدیرورزشی باشگاه استقلال در بخشی از صحبت های خود در شبکه خبر در پاسخ به این سوال که چرا هواداران این باشگاه در دیدار سوپرجام بیشتر از نساجی بودند گفت: همان طور که سرپرست نساجی اعلام کرد، روز بازی باشگاه استقلال مثل باشگاه نساجی 20 کارت هواداری دریافت. فکر می کنم دو کارت هم تا شب بازی در جیب من باقی مانده بود.

 

در حالی که اعضای تیم نساجی به خاطر موضوع یاد شده حسابی از دست سهیل مهدی و سازمان لیگ شاکی بودند، سعید فتاحی تاکید کرد که جز آن 20 هوادار، بقیه میهمانان هیئت فوتبال، سازمان لیگ و باشگاه مس بودند.

 

درخواست کمک باشگاه استقلال از وزارت ورزش

وعده پرداخت پاداش سه برابری به بازیکنان استقلال بعد از فتح سوپرجام در شرایطی که این باشگاه با مشکلات مالی مواجه است، این سوال را به وجود آورد که منابع پاداش ها کجاست. به گفته سعید فتاحی با توجه به اینکه یک ماهی می شود در باشگاه پولی نیست، همه پرداختی ها را فتح الله زاده با قرض از دیگران به سرانجام رسانده است.

 

معاون ورزشی باشگاه استقلال در مورد پاداش سه برابری به بازیکنان گفت: یک ماهی است که در باشگاه پولی نیست. آقای فتح الله زاده به خاطر قهرمانی سوپرجام در رختکن به بچه ها گفتند که پاداش این بازی سه برابر بازی های دیگر است. به هر حال این یک چیز عادی است، در همه دنیا وجو دارد و بازیکنان هم زحمت خود را کشیده اند.

 

فتاحی ادامه داد: از وقتی آقای فتح الله زاده تشریف آوردند دو پاداش بچه ها پرداخت شده و فقط پاداش بازی با هوادار و سوپر جام مانده است. پاداش خارجی ها و بخشی از مطالبات آقای ساپینتو هم پرداخت شد. پاداش سه برابری سوپرجام و بازی با هوادار تنها پاداش هایی هستند که هنوز پرداخته نشده اند. آقای فتح الله زاده از روزی که آمدند با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند. این پول ها را هم از باشگاه خرج نکرده اند بلکه قرض کردند و به باشگاه آوردند.

 

او با درخواست کمک از وزارت ورزش برای پرداخت بدهی سنگین استراماچونی تاکید کرد: پول آقای استراماچونی مبلغ زیادی است و از وزارت ورزش درخواست کمک کردیم. این نه برای زمان آقای آجورلو و نه برای زمان آقای فتح الله زاده است. امیدوارم مثل پرسپولیس در این زمینه به استقلال هم کمک کنند.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023