نکونام رسما پیشنهاد دستیاری کی‌روش را رد کردنکونام،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعلام کرد که در تیم ملی فعالیت نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا، جواد نکونام با انتشار متنی در صفحه شخصی خود رسما اعلام کرد که به عنوان مربی، تیم ملی فوتبال ایران را همراهی نخواهد کرد.

 

او نوشته است: گرچه پیش از این بارها باشگاه فولاد خوزستان مخالفتش با پیوستن من به تیم ملی را  اعلام کرده بود، لازم می‌دانم شخصا موضوع را پایان یافته اعلام کنم. از کارلوس کی‌روش عزیز، سرمربی با دانش و محترم تیم ملی و نیز آقای مهدی تاج، رئیس فدراسیون و دیگر اعضای هیات رئیسه فدراسیون تشکر می‌کنم که نیمکت پر افتخار تیم ملی را به من پیشنهاد دادند. تصور می‌کنم که ادامه بحث درباره حضورم در تیم ملی، نه به نفع من و این تیم و نه به نفع فولاد است. برای من، فولاد خوزستان مثل تیم ملی خواهد بود و برای تیم ملی کشورم آینده روشنی آرزو دارم. امیدوارم این تیم همانی باشد که مردم ایران می‌خواهند.

 

نکونام،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

بعد از حضور کی‌روش در ایران، این مربی پرتغالی خواهان حضور جواد نکونام به عنوان دستیار در تیم ملی ایران بود که  بعد از مخالفت باشگاه فولاد خوزستان، حالا نکونام رسما این پیشنهاد را رد کرده است.

 

تیم فوتبال فولاد خوزستان با هدایت جواد نکونام در پایان هفته یازدهم فصل بیست و دوم لیگ برتر با ۱۲ امتیاز در رده دهم قراردارد.

 

 ***

 

گزینه جدید به جای نکونام/ یار قدیمی کی‌روش در آستانه بازگشت

پس از منتفی شدن حضور جواد نکونام در کادرفنی تیم ملی فوتبال کشورمان به عنوان دستیار کارلوس کی‌روش، اکنون مدیران فدراسیون فوتبال گزینه جدیدی را به عنوان مربی ایرانی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ در نظر گرفته‌اند.

 

برهمین اساس طبق اعلام احسان اصولی، به احتمال فراوان مارکار آقاجانیان، دستیار ایرانی کی‌روش که در دوره اول حضور این مربی نیز در کادر فنی تیم ملی حضور داشت‌ باز هم به جمع دستیاران مربی پرتغالی اضافه خواهد شد.

 

آقاجانیان در جام جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ و جام ملت های آسیا ۲۰۰۷، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۹ در کادرفنی ایران فعالیت کرده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023