آخرین اخبار ورزشی

کارلوس کی‌روش،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

کارلوس کی‌روش سرمربی قطر شد

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال ایران از انتخاب کی‌روش به عنوان سرمربی تیم‌ملی قطر خبر داد. به گزارش ایسنا، امیر مهدی علوی…

سپ بلاتر: اگر الان رئیس فیفا بودم، ایران از جام جهانی حذف می‌شد!سپ بلاتر،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
رئیس اسبق فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) که به دلیل رسوایی مالی و فساد از سمت خود برکنار و تا سال‌ها از فعالیت محروم شد، در تازه‌ترین ادعاهای ضدایرانی چهره‌های سیاسی و غیرسیاسی، علیه ایران موضع‌ گرفت!

به گزارش ایرنا، "سپ بلاتر" رئیس اسبق فدراسیون بین‌المللی فوتبال در گفت‌و گو با یک نشریه سوئیسی، با تکرار یاوه‌گویی‌های مقامات و چهره‌های سیاسی و غیرسیاسی غربی، مدعی شد که ایران باید از جام جهانی کنار گذاشته شود.

 

وی در گفت‌وگو با نشریه بلیک مدعی شد که اگر همچنان سکان‌دار فیفا بود، ایران را از جام جهانی ۲۰۲۲ حذف می‌کرد.

 

بلاتر تازه‌ترین شخصیت غربی است که با حمایت از اغتشاشات در ایران که به بهانه درگذشت «مهسا امینی» آغاز شده، اقدام به تحریک جوامع بین‌المللی علیه ایران کرده است. 

 

رئیس اسبق فیفا که پرونده کلاهبرداری‌ها و رسوایی‌های مالی وی همچنان مفتوح است، همچنین مدعی شده است اینکه جیانی اینفانتینو، رئیس کنونی فیفا در قبال ایران موضعی شفاف اتخاذ نمی‌کند، قابل درک‌ نیست!

 

این در حالی است که اینفانتینو، به‌تازگی در نامه‌ای به کشورهای عضو این نهاد و حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲، با اتخاذ موضعی «روشن»، از آنها خواسته تا به‌جای کشاندن جنگ‌های ایدئولوژیکی و سیاسی به جام جهانی، تنها و تنها بر فوتبال تمرکز کنند.

 

بلاتر پیش‌تر در اظهاراتی مدعی شده بود که اعطای امتیاز میزبانی به قطر «اشتباه» بوده و  فرانسه با اعمال فشار بر فیفا، میزبانی را به این کشور داده است!

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022