سرمربی ولز: امیدوارم به خوبی برای بازی با ایران آماده شویم/ برهالتر: بازی مستقیم و توپ های بلند نقطه ضعف ما بوددیدار ولز و آمریکا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم ملی فوتبال ولز ابراز امیدواری کرد تیمش به خوبی بتواند برای دیدار با ایران آماده شود.

به گزارش ایسنا، رابرت پیج سرمربی تیم ملی فوتبال ولز بعد از تساوی برابر آمریکا گفت: بازیکنانم شخصیت و توانمندی خود را در این دیدار نشان دادند. بازی دشواری پیش رو داشتیم و در نیمه دوم توانستیم با تعهد و از خودگذشتگی در زمین مسابقه نتیجه بگریم و گل خورده را جبران کنیم.

 

او در ادامه صحبت های خود گفت: حمایت خیلی خوبی از طرفداران تیم ملی ولز در این دیدار شاهد بودیم و امیدوارم در دیدارهای بعدی هم همین جو وجود داشته باشد.

 

وی ادامه داد: از الان باید برای دیدار دوم با ایران آماده شویم. کمی از نظر مصدومیت و ناراحتی بازیکنان مشکل داریم و امیدوارم تیم پزشکی به خوبی ما را برای این دیدار پیش رو آماده کنند. در جام جهانی مهم است که بازیها را با شکست شروع نکنید و بازنده نشدن نکته مهمی بود.

 

***

 

برهالتر: ولز در نیمه دوم بازی مستقیم کرد

سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا دلیل از دست رفتن پیروزی تیمش را بازی مستقیم ولز در نیمه دوم دانست.

 

دیدار ولز و آمریکا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

گرگ برهالتر سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا بعد از دیدار با ولز گفت: بازی را خوب شروع کردیم و توانستیم به گل برسیم ولی رفته رفته ابتکار عمل را از دست دادیم و نتوانستیم مانند دقایق اولیه بازی کنیم. ولز در نیمه دوم، بازی مستقیم را در دستور کار قرار داد. به بازیکنانم گفته بودم که ولز تیم فیزیکی و قدری است و روی همین حرکات توانست به گل برسد. ما در نیمه دوم روی چند ضدحمله صاحب چند موقعیت گل شدیم و باید بازی را در همان دقایق تمام می کردیم و گل دوم را به ثمر می رساندیم ولی موفق نشدیم و در نهایت گل تساوی را دریافت کردیم.

 

او در ادامه گفت: این بازی تمام شد و حالا به فکر بازی دوم خود هستیم و از الان به دیدار با انگلیس فکر خواهیم کرد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022