آخرین اخبار ورزشی

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

جدول لیگ برتر فوتبال| پرسپولیس صدر را به سپاهان تقدیم کرد

سپاهان با غلبه بر گل‌گهر سیرجان و بهره‌ای که از توقف پرسپولیس بُرد، به صدر جدول لیگ برتر رسید. به گزارش تسنیم، هفته هجدهم…

مدافع آمریکا: بازی با ایران مهم است چون برنده به دور بعد صعود می‌کند/ اقدام عجیب در تمرین تیم ملی آمریکاتیم ملی آمریکا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
تیم ریم درباره اهمیت دیدار آمریکا و ایران سخن گفت و اعلام کرد که صرف نظر از مسائل دیگر، از نظر ورزشی این دیدار اهمیت زیادی دارد.

به گزارش ایسنا، تیم ریم مدافع تیم ملی فوتبال آمریکا که در فولام بازی می‌کند پیش از بازی با تیم ملی ایران در دور سوم مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: در مسابقاتی مثل جام جهانی شرایط همین است. در مدت زمان کوتاهی شما با تیم‌هایی بازی می‌کنید که سبک بازی خودشان را دارند. هر تیمی در جام جهانی به یک شکل خاص بازی می‌کند و البته این ذات فوتبال است و باعث می شود که شما نتوانید به راحتی برای یک بازی آماده شوید.

 

همچنین واکر زیمرمن دیگر مدافع آمریکا نیز با اشاره به اهمیت ضربات شروع مجدد برای آمریکا گفت: استفاده از ضربات شروع مجدد از نقاط قوت ماست و نه تنها از این حربه بلکه باید از تمام داشته‌ها و توانمندی‌های خودمان برابر ایران استفاده کنیم.

 

در ادامه خبرنگاری در نشست سوال کرد که در بازی جام جهانی ۹۸ آمریکا بازی را از نظر ورزشی دید ولی برای ایران این بازی خیلی مهم است که برابر "شیطان بزرگ" قرار گیرند و گفته می شود آمریکا از نظر احساسی و روانی کمتر از ایران برای آن دیدار آماده شده بود که تیم ریم در پاسخ به این سوال گفت: فکر می کنم از نظر روحی و روانی همین که می دانیم با کسب برد می‌توانیم به دور بعد صعود کنیم کافی است. فکر می کنم به مسائل دیگر می‌توان بی‌توجه بود چون این دیدار از نظر ورزشی به خودی خود برای هر دو تیم حائز اهمیت است.

 

***

 

اقدام عجیب برهالتر و استفاده از دوربین شکاری در تمرین آمریکا

تیم ملی فوتبال آمریکا در فاصله دو روز تا آخرین دیدار با ایران، تمرین خود را از ساعت ۲۰ در ورزشگاه الغرافه قطر برگزار کرد.

 

تیم ملی آمریکا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

ملی‌پوشان آمریکا تمرینات ابتدایی خود را دورترین نقاط و حتی پشت سر برخی موانع مانند تابلوهای تبلیغاتی یا نیمکت مربیان برگزار کردند و اهالی رسانه دید اندکی به تعداد نفرات و حاضران و غایبان در تمرین این تیم داشتند.

 

یکی از خبرنگاران آمریکایی به علت دور بودن از تمرین این تیم، با استفاده از دوربین شکاری، تمرین این تیم را مشاهده ‌می‌کرد.

 

کلین آکاستا، بازیکن تیم ملی آمریکا جدا از سایرین روی دوچرخه به تمرین پرداخت.

 


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022