تکذیب شایعه اخراج ساپینتو از استقلال/ ماتا: مشکلاتی وجود دارد که تاثیر گذار استساپینتو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مدیر رسانه‌ای استقلال به شایعه اخراج سرمربی این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، در جریان نشست خبری روی ماتا مربی تیم استقلال در تبریز، یکی از خبرنگاران اعلام کرد که از سوی رسانه‌های استقلال اعلام شده که ساپینتو سرمربی این تیم اخراج شده است!

 

این موضوع با واکنش محمدحسین زرندی مدیر رسانه‌ای استقلال روبرو شد. او به این خبرنگار گفت که چنین چیزی شایعه است و هیچ رسانه رسمی چنین خبری کار نکرده و اگر قرار باشد باشگاه استقلال خبری در هر زمینه‌ای منتشر کند او به عنوان مدیر رسانه باید این کار را انجام دهد.

 

ماتا: حضور ساپینتو مهم است که اخراجش کردند!

دستیار ریکاردو ساپینتو معتقد است استقلال با مشکلات زیادی از نظر فنی و حاشیه‌ای دست و پنجه نرم می‌کند.

 

ماتااخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

به گزارش ورزش سه، در روزی که ریکاردو ساپینتو از حضور روی نیمکت استقلال محروم بود، روی ماتا دستیار پرتغالی او وظیفه رسیدگی به امور فنی را برعهده داشت. ماتا بعد از بازی نیز به نشست خبری رفت و در خصوص دیدار با تراکتور صحبت کرد.

 

مشروح صحبت‌های ماتا را در نشست خبری خواهید خواند:

 

از عملکرد تیم خوشحال نیستیم

اصلا از عملکرد تیم خوشحال نیستیم. کیفیت لازم را بازیکنان انتقال ندادند. یک بازی خیلی رقابتی بود اما بازیکنان نتواسنتند آن لولی که مورد انتظار ما بود را ارائه دهند.

 

ذهن تیم در شرایط سختی است

از زمان تعطیلات جام جهانی، هفته‌های خیلی سختی را تجربه کریم و مشکلات خیلی زیادی داشتیم و  این شرایط روی تیم بازتاب دارد. ما در هفته سعی کردیم بهتر شویم اما هنوز به سطح مطلوب نرسیده‌ایم. کادر فنی هم سعی می‌کند تا بازیکنان به سطح قبل تعطیلات برسند اما ذهن تیم در شرایط سختی است. تمام این مشکلات در ذهن می‌ماند و ما بازتابش را در زمین می‌بینیم. این بازی هم بازتاب مشکلات ذهنی بازیکنان بود.

 

این‌ها بهانه نیست، حقیقت است

خودتان شاهدید که تیم عملکرد قبل تعطیلات را ندارد. وقتی مقابل تیم خوب تراکتور بازی می‌کنی، این مشکلات ظاهر می‌شوند. این‌ها بهانه نیستند و حقیقت هستند.

 

پنالتی گرفته می‌شد، زودتر گل می‌زدیم

درباره دو صحنه باید صحبت شود. روی محبی خطای واضح شد و داور باید پنالتی می‌گرفت ولی حتی خطا هم نگرفت. پیش از اینکه درباره بیرون بودن یا داخل بودن خطا در محوطه جریمه صحبت کنیم، داور حتی این صحنه را خطا اعلام نکرد. روی گل اول می‌دانید چرا گفتم آفساید است؟ صالح پاس داد اما لحظه اول،‌ شماره ۵ حریف در موقعیت آفساید قرار داشت. من به این معترض بودم که چرا روی آن صحنه آفساید نگرفت. باید روی این مسائل واکنش نشان دهیم چون هفته گذشته هم برای ما پنالتی نگرفتند. ما دنبال بهانه نیستیم و باید خوب کار کنیم. اگر آن پنالتی گرفته می‌شد، می‌توانستیم گل بزنیم. اگر گل آفساید اعلام می‌شد، چه اتفاقی رخ می‌داد؟ این‌ها بهانه نیست. این‌ها درباره بازی است. اگر VAR نیست، باید این سیستم بیاید تا به داوران کمک شود.

 

ضعف موقعیت‌سازی استقلال؟

موافق نیستم. ما در این بازی موقعیت ایجاد کردیم. دو موقعیت داشتیم ضربه کاشته مهدی‌پور، فرصت کوین و فرصت مطهری خوب بود. وقتی درباره کیفیت تیم صحبت می‌کنیم، دارم درباره تیم قبل از جام جهانی صحبت می‌کنم. ما در آن زمان عملکرد خیلی بالاتری داشتیم. این مشکلات چند روزه از بین نخواهد رفت. این‌ها روی عملکرد و ذهن بازیکنان تاثیر می‌گذارد.

 

تاثیر غیبت ریکاردو ساپینتو؟ 

او رهبر تیم است. همه ما خیلی جدی کار را دنبال می‌کنیم. اگر این مسائل مهم نبود، که او را اخراج نمی‌کردند.

 

مشکلات مالی؟

به هرحال مشکلاتی هست که تاثیر گذار هستند.

 

مصدومیت محمد محبی؟

هنوز چیزی در این رابطه نمی‌دانیم. خیلی برای او بد شد و ناراحت شد که نتوانست ادامه دهد. باید این بازیکن آزمایش‌های لازم را انجام دهد تا از وضعیت مصدومیت این بازیکن مطلع شویم.

 

تاخیر یک روزه برگزاری بازی؟ 

این مساله برای هر دو تیم یکسان بود.

 

عملکرد تراکتور؟

انتظار می‌رفت که تراکتور به این شکل عمل کند. می‌دانستیم که آن‌ها ما را پرس خواهد کرد. ما راه‌حل این مساله را هم پیدا کرده بودیم چون آن‌ها فضا ایجاد می‌کنند اما بازیکنان نتوانستند مسائلی که تمرین کرده بودیم را به بازی منتقل کنند.

 

برای حذفی آماده می‌شویم

ما باید این بازی را نگاه کنیم و چند مورد را اصلاح کنیم و تیم را برای رقابت‌های جام حذفی آماده کنیم. وقتی با یک تیم بازی دارید، و بازی بعد هم با آن تیم بازی دارید، یک شناخت خوب به دست می‌آید و  می‌توان خوب عمل کرد. این همیشه برای تیم کاربرد داشته است و برای تیم مقابل هم این مساله وجود دارد

 

نقل و انتقالات استقلال؟

هنوز پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته است. دوست داریم کیفیت تیم را بیشتر کنیم. تیم‌ها می‌خواهند کیفیت خود را بیشتر کنند اما پنجره ما بسته است.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023