ساپینتو در استقلال ماندنی شد/ شهباززاده: اتهام کم‌کاری بازیکنان اشتباه استساپینتو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مدیرعامل استقلال از سرمربی تیمش حمایت کرد.

به گزارش فارس، علی فتح‌الله‌زاده بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه ما قبل از بازی با تراکتور هماهنگ شده بود و جلسه معمولی هیات مدیره بوده است. چند مصوبه هم داشتیم. همه متحد هستیم تا بازی پنجشنبه با تراکتور را با موفقیت طی کنیم. بازی مهمی با تراکتور داریم و بازیکنان قول دادند که جبران کنند. یک بازی برای ما ملاک نیست.

 

وی در مورد مشکلات مالی گفت: مشکلات هست.

 

*دلیل رفتن فتح الله زاده به امارات

فتح الله زاده در مورد دلیل سفر به امارات گفت: مشکلی درخصوص پین هست که کارش را درست کنم. مشکلی هم در مورد قائدی با الاهلی داریم که می‌خواهم آن را حل کنم. بعد از بازی با تراکتور تبریز  به امارات خواهیم رفت.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه از روزی که آمدید باشگاه مشکلات مالی زیادی داشت چقدر از این مشکلات حل شده و بحث‌های محبی و استراماچونی چطور شد،گفت: محبی قبل از آمدن من کارهایش انجام شده بود ولی زمانی که آمدم دوباره پول را فرستادم که 90 هزاردلار آن برگشت خورده بود.

 

*اتفاقی نیفتاده که با ساپینتو اختلاف داشته باشیم

وی در مورد اختلافش با ساپینتو گفت: اتفاقی نیفتاده که اختلاف داشته باشیم. اختلاف های ما در کارهای زیرساختی است. کمپ را می‌بینید که چقدر خوب شده که می‌گویند این کمپ را ول نمی‌کنند و می‌گویند تمرین را همیشه همین جا برگزار کنیم اما مشکلاتی داریم که باید حل کنیم.

 

*هم مدیر فنی و هم ساپینتو اتاق دارند

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد مشکل اتاق ساپینتو در کمپ چه بود، عنوان کرد: هیچ حاشیه‌ای نداشت آنهایی که اتاق ندارند حاشیه درست می‌کنند. همین جا بروید نگاه کنید هم مدیر فنی و هم ساپینتو اتاق دارند. اتاق مهم است یا زمین فوتبال یا پول مربی و امکانات دیگر؟

 

*امروز متحد شدیم تا نتایج استقلال را جبران کنیم

وی در مورد اینکه جایز نبود بعد از یک باخت این صحبت‌ها منتشر شود، گفت: خود ساپینتو از بازی راضی نبوده و همه ما راضی نبوده و این معنایش آن نیست که با یک بازی تصمیم گیری کنیم. امروز هم متحد شدیم که جبران کنیم

 

وی در مورد اینکه شما یک سفر به دوبی  و یک سفر به ترکیه داشتید، عنوان کرد: دوبی را به خاطر اینکه باید یک روزه می رساندیم چون یکی از بازیکنان خارجی ما اخطار داده بود سریع به آنجا رفتم که می‌خواستم با مدیران باشگاه قائدی هم صحبت کنم که نشد و هفته آینده می‌روم. می توانست این بازیکن خارجی جدا شود که من سریع رفتم پول را برگرداندم.

 

*یک ربع با ساپینتو جلسه داشتم

فتح الله زاده در مورد اینکه با خود ساپینتو جلسه ای داشتید گفت: بله یک ربع با ایشان صحبت کردم.

 

*قصدی برای برگرداندن مجیدی به استقلال نداریم

وی در مورد اینکه شایعه حضور فرهاد مجیدی در استقلال منتشر شده گفت:  قصدی ندارم و مجیدی در حال فعالیت در امارات است باید کمک کنید که آنجا هم موفق باشد.

 

 

***

 

تشریح مصوبات جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال/ از تقویت تیم تا حمایت از ساپینتو

جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال با محوریت چند موضوع امروز (یکشنبه) در کمپ مرحوم ناصر حجازی برگزار شد. در این جلسه، علی فتح‌الله‌زاده، حجت کریمی، پرویز مظلومی، مهدی افضلی و محمد مومنی حضور داشتند.

 

* یکی از موارد مطرح شده، بحث باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات استقلال بود. پنجره این باشگاه به دلیل بدهی به آندره‌آ استراماچونی بسته نشده است، بلکه به دلیل پرداخت نشدن مطالبات هروویه میلیچ و گابریله پین بسته است. قرار است مدیرعامل استقلال پیگیر پرونده پرداختی به میلیچ مدافع - هافبک کروات پیشین این تیم باشد. در مورد مطالبات گابریله پین مربی ایتالیایی فصل گذشته آبی‌پوشان هم فتح‌الله‌زاده به دبی سفر خواهد کرد تا با این مربی توافق کند. در صورتی که هر دو طرف، به فیفا تأییدیه بدهند، پنجره نقل‌وانتقالات استقلال باز خواهد شد. ضمن اینکه با تهیه منابع مالی دیگر، به‌زودی روند پرداخت مطالبات استراماچونی نیز آغاز می‌شود.

 

* در مورد نتایج اخیر استقلال، موضع هیئت مدیره «فعلاً» حمایت از ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان است. در این زمینه به فتح‌الله‌زاده مأموریت داده شد لیست ورود و خروج را از ساپینتو بگیرد و مذاکرات برای جذب چند بازیکن برای تقویت تیم را آغاز کند. سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان تا 48 ساعت آینده لیست خود را به باشگاه خواهد داد.

 

* در صورت ناکامی استقلال مقابل تراکتور تبریز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، هیئت مدیره باشگاه تشکیل جلسه خواهد داد تا یکی از مصوبات امروز اجرا شود، مصوبه‌ای که در آن جریمه در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه درباره بحث همکاری با ساپینتو، همه چیز به فتح‌الله‌زاده محول شد.

 

* همچنین گزارشی از وضعیت آکادمی به هیئت مدیره داده شد تا راجع به امکانات آنجا اقداماتی انجام شود.

 

* این جلسه مصوبات دیگری داشت که قرار نیست جزئیات آن به بیرون درز کند.

 

***

 

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال: ساپینتو می‌ماند/ فعلا پول می‌خواهیم!

یک عضو هیات مدیره باشگاه استقلال می‌گوید ساپینتو به عنوان سرمربی استقلال، در جمع آبی‌پوشان پایتخت می‌ماند.

 

به گزارش ایسنا، حجت کریمی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره جلسه هیات مدیره این باشگاه، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این جلسه، مثل همه جلسه‌هاست. در مورد مشکلات باشگاه صحبت می‌شود. آقای ساپینتو فعلا در جمع تیم هستند. گفته می‌شد که ساپینتو و فتح‌الله‌زاده با یکدیگر جلسه داشتند که چنین چیزی وجود نداشت.

 

او درباره نتایج به دست آمده استقلال در رقابت‌های لیگ برتر گفت: با امکاناتی که در اختیارشان گذاشته است و نتایجی که به دست آمده است، ما ناراضی هستیم.

 

کریمی در پاسخ به این سوال که آیا ساپینتو در جلسه هیات مدیره شرکت می‌کند؟ گفت: خیر.

 

این عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که چقدر به ساپینتو فرصت داده می‌شود؟ گفت: فعلا فرصت دارند. فعلا که در نیم‌فصل هستیم.

 

او در پاسخ به این سوال که آیا میان ماندن یا نماندن ساپینتو در استقلال، میان اعضای هیات مدیره اختلاف وجود دارد؟ گفت: مصاحبه‌ای در این رابطه وجود دارد که فتح‌الله‌زاده بگوید ساپینتو برود؟ یک خبری آمد که ساپینتو مذاکره کرده است. فعلا فضای مجازی است که دارد این مطالب را می‌چرخاند و هنوز هم هیچ اتفاقی رخ نداده است.

 

کریمی در پاسخ به این سوال که پرونده استراماچونی چه زمانی حل و فصل می‌شود؟ گفت: فعلا پول می‌خواهیم.

 

این عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره ۱۲۳ میلیارد تومان سپرده پولی که در حساب باشگاه استقلال بوده است، خاطرنشان کرد: این پول، در حساب باشگاه بوده است اما بابت این پول وام برداشته شده است. این پول ضمانت آن وام بوده است. وقتی ما سند گذاشتیم که پول را برداریم، ۷۰ میلیارد به حساب آمد. ۱۲ میلیارد هم سپرده باقی ماند و مبلغی هم بابت قسط وام بود که پرداخت نشده بود و در نهایت ۷۰ میلیارد به حساب آمد که بخشی از آن را خرج پرداختی‌های بازیکنان کردیم. این وام را باشگاه گرفته است.

 

او در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود شما یک میلیارد به باشگاه استقلال آورده‌اید و آن را پس گرفتید؟ گفت: من اصلا پولی نیاوردم. چه کسی این حرف را زده است؟

 

کریمی در واکنش به صحبت‌های قربان‌زاده، رییس سازمان خصوصی‌سازی، مبنی بر اینکه اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال باید با جدیت بیش‌تری عمل می‌کردند، گفت: آن اتفاقات رخ داده است و نمی‌خواهم درباره آن‌ها صحبت کنم.

 

این عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر حضور اعضای جدید هیات مدیره این باشگاه که به امور مالی بپردازند، گفت: ما خیلی استقبال می‌کنیم. برای امور مالی، ۱۰ نفر را هم بگذارند، بهتر است. هر چه نظارت بیش‌تر باشد، بهتر است. ما در سیستم مالی مشکلی نداریم.

 

او درباره پرداختی‌های باشگاه استقلال به بازیکنان این تیم گفت: تا جایی که خبر دارم، نزدیک به ۴۰ درصد پرداختی داشتیم.

 

کریمی در پاسخ به این سوال که آیا مدیرعامل باشگاه استقلال به دوبی سفر خواهد کرد؟ گفت‌: خیر.

 

این عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا برای پرداخت مطالبات استراماچونی به صورت قسطی، مذاکراتی صورت گرفته است؟ گفت: صحبت شده است اما ایشان قبول نمی‌کنند.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا اختلافی میان فتح‌الله‌زاده و ساپینتو وجود دارد؟ گفت: این مسائل را فضای مجازی به وجود آورده است. آن‌ها اختلافی ندارند. فتح‌الله‌زاده اگر اختلاف دارد، باید صحبت کند.

 

کریمی در پاسخ به این سوال که آیا در زمان مدیریت مصطفی آجورلو، اختلافات مالی‌ای در صورت‌های مالی به وجود آمده است؟ گفت: هیچ اختلافی به وجود نیامده است. باشگاه حسابرس دارد و من این مسائل را تکذیب می‌کنم.

 

***

 

شهباززاده: صحبت درباره اتهام کم‌کاری اشتباه است

مهاجم استقلال می‌گوید که نباید به بازیکنان این تیم اتهام کم‌کاری زده شود.

 

تمرین استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

به گزارش ورزش سه، تمرین امروز استقلال با حواشی زیادی همراه بود. اعضای هیئت مدیره باشگاه برای برگزاری یک جلسه مهم، راهی کمپ مرحوم حجازی شدند تا درباره شرایط تیم و آینده ریکاردو ساپینتو تصمیم‌گیری کنند.

 

هر چند که اعضای هیئت مدیره، مانند مظلومی و مومنی، مدعی بودند جلسه امروز یک نشست عادی است، اما در واقع اعضای هیئت مدیره برای تصمیم‌گیری درخصوص آینده باشگاه گرد هم جمع شده‌اند.

 

در حاشیه این تمرین امروز نیز یکی-دو هوادار استقلال با به همراه داشتن بنری، نسبت به نتایج تیم معترض شوند و اتهاماتی را نیز به بازیکنان وارد کردند.

 

یکی از این هواداران، که با صدای فریادهای اعتراضی خود، آرامش کمپ را به هم زده بود، خطاب به پرویز مظلومی اعلام کرد برخی از بازیکنان از جان و دل برای ساپینتو مایه نمی‌گذارند، اتفاقی که در زمان مربی‌گری خود او و محمود فکری نیز رخ داده بود.

 

پس از خروج سجاد شهباززاده از محل تمرین، این هوادار که مانع از تهیه گزارش توسط خبرنگاران شده بود، ادعاهایش را رو به مهاجم آبی‌ها تکرار کرد که با واکنش او همراه شد.

 

شهباززاده، که درون یک خودرو حضور داشت، در پاسخ به اعتراضات این هوادار مبنی بر کم‌کاری برخی از بازیکنان  گفت: «حتی صحبت کردن درباره این مسائل اشتباه است و از شما خواهش می‌کنم به این گونه شایعات دامن نزنید.»

 

واکنش سیاوش یزدانی به اظهارات هواداران ناراضی استقلال

مدافع استقلال نسبت به ناراحتی هواداران به عملکرد تیم مقابل تراکتور واکنش نشان داد.

 

سیاوش یزدانی که پس از پایان تمرین راهی منزل بود با هوادارانی که از نتایج تیم ناراضی و عصبانی بودند، روبرو شد. هواداران استقلال با گلایه به مدافع تیم خود گفتند که از او حمایت کردند و او باید با مردم باشد چون هواداران در گرما و سرما در کنار تیم هستند و بازیکنان باید عملکرد بهتری در دیدارهای خود داشته باشند.

 

مدافع استقلال در واکنش انتقادات هواداران استقلال گفت: هوادار واقعی انتقاد غیرمنطقی نمی‌کند و برای یک باخت، تیم را زیر سوال نمی‌برد.

 

وی پس از این صحبت به سرعت محل تمرین را ترک کرد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023