«محمود فکری» سرمربی هوادار تهران شد/ نامه خداحافظی ویسی وتو شد؟محمود فکری،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
هافبک اسبق استقلال به عنوان سرمربی فصل آینده هوادار تهران انتخاب شد.

به گزارش ورزش سه، محمود فکری سرمربی اسبق تیم‌های استقلال و نساجی اکنون چالش جدید سرمربیگری خود را در تیم هوادار تهران دنبال خواهد کرد.

 

فکری که فصل گذشته در تیم دسته اولی سایپا حضور داشت و پیش از قطع همکاری با این تیم در رتبه دوم و به عنوان یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر قرار داشت، پیش از این به عنوان سرمربی احتمالی مس کرمان از وی یاد می‌شد.

 

با این حال اکنون بعد از جدایی ساکت الهامی، مدیران هوادار بفکری برای هدایت بنفش پوشان در لیگ بیست و دوم به توافق دست یافتند.

 

***

 

نامه خداحافظی ویسی وتو شد؟/ اولتیماتوم برای رسیدگی به وضعیت صنعت نفت آبادان

سرمربی صنعت نفت تا اوایل هفته آینده نامه خداحافظی خود را با هواداران صنعت نفت منتشر نخواهد کرد.

اخبار,اخبار امروز,خبرهای جدید


بعد از استعفای اعضای هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان، هنوز تکلیف مدیریت این باشگاه برای فصل بیست و سوم لیگ برتر مشخص نیست.  در این میان عبدالله ویسی با دو پیشنهاد همکاری مواجه شده و قصد دارد در خصوص آینده کاری خود تصمیم‌گیری کند.

 

در همین رابطه بررسی‌ها حاکی از آن است که امروز عبدالله ویسی حتی نامه خداحافظی خود را خطاب به هواداران صنعت نفت آبادان نوشته بود و قصد داشت بعد جلسه‌ با یکی از گزینه‌های عضویت در هیئت مدیره صنعت نفت آبادان داشت، آن را منتشر کند. با این وجود او فعلاً مجاب شد که حداکثر تا روزهای ابتدایی هفته آینده به پیشنهادات خود پاسخ مثبت ندهد.

 

این اقدام ویسی در واقع اولتیماتومی به مدیران و تصمیم گیران مرتبط با صنعت نفت آبادان است تا هر چه زودتر تکلیف انتخاب اعضای هیئت مدیره این باشگاه را مشخص کنند.

 


کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------