آخرین اخبار ورزشی

دیدار نساجی و الهلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

حضور ۲۵۰۰ تماشاگر زن در دیدار نساجی - الهلال/ بنزما به بازی با سپاهان نمی‌رسد

نساجی مازندران در هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت. به گزارش ایسنا،…

ساپینتو علیه استقلال شکایت می‌کند/ استقلال رسیدِ پرداخت پول پادوانی را منتشر کردآخرین اخبار استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
نشریه پرتغالی از اقدام عملی سرمربی پرتغالی علیه باشگاه استقلال خبر داد.

به گزارش فارس، ریکاردو ساپینتو سرمربی سابق استقلال دو روز پیش از با انتشار پستی از آبی های پایتخت خداحافظی کرد و با باشگاه آپوئل قبرس قرارداد امضا کرد. ساپینتو بیانیه ای دو روز پیش منتشر کرد و از استقلالی ها خداحافظی کرد.

 

نشریه «رکورد» پرتغال امروز در گزارشی از اقدام عملی ساپینتو برای شکایت از استقلال پرداخت و نوشت: ساپینتو درباره جدایی اش از استقلال، گفت: در باشگاه ایرانی با چالش‌هایی مواجه شدم که دیگر نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت، از جمله بی‌احترامی برخی از حریفان، ۸ ماه حقوق معوقه و تصمیم‌های مشکوک داوران و کمیته انضباطی.

 

ساپینتو تاکید کرد پیشنهادی برای ادامه حضور در استقلال دریافت نکرده و قصد دارد برای حل این مشکل(عدم دریافت حقوق معوقه) به دادگاه(فیفا) مراجعه کند و در این زمینه، گفت: این تصمیم منعکس کننده احساس من در مورد باشگاه و هواداران نیست. این یک گام برداشته شده برای تصحیح اشتباه و اجرای عدالت است.

 

ساپنتو برای احقاق حقش می خواهد به دادگاه فیفا شکایت کند تا بتواند دستمزد عقب افتاده اش را از باشگاه استقلال ایران دریافت کند.

 

***

 

پادوانی باز هم ادعای مدیران استقلال را تکذیب کرد!

مدافع سابق استقلال گفت: می‌گوید هنوز پولی به حسابش واریز نشده است.

 

آخرین اخبار استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

به گزارش طرفداری، حجت کریمی به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال طی روزهای اخیر چندین بار مدعی شده مطالبات لئاندرو پادوانی به حساب مرد برزیلی نشسته و پرونده او برای همیشه بسته شده است.

 

برای تایید این موضوع با پادوانی تماس گرفتیم که او این ادعا را رد کرد.

 

پادوانی در این باره گفت: من فقط زمانی می‌توانم دریافت پول را تایید کنم که در حساب من باشد و الان پولی در حسابم نیست. شنیده ام باشگاه پول را فرستاده اما بانک به دلیل نیاز به مدارک آن را فعلا دریافت نکرده است.

 

پادوانی درباره جدایی ریکاردو ساپینتو از استقلال گفت: در مورد مربی تحلیل سخت است چون دور هستم اما او قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی ایران را از دست داد و طبیعتا شکست تبعات سنگینی دارد.

 

پادوانی در پایان درباره اینکه آیا از باشگاه استقلال دلخور است یا نه گفت: من هیچ مشکلی با باشگاه استقلال ندارم، مشکل من با کسانی است که این باشگاه را اداره می‌کنند. استقلال سال هاست از سومدیریت رنج می‌برد. هر سال مربی و بازیکنان مهم را عوض می‌کنند و این تفاوت زیادی به وجود می‌آورد. تا زمانی که افراد نالایق سرپرستی باشگاه را برعهده دارند، هواداران آسیب خواهند دید. 

 

استقلال رسیدِ پرداخت پول پادوانی را منتشر کرد

رسانه رسمی باشگاه استقلال نوشت: «به جهت تنویر افکار عمومی، به استحضار هواداران محترم استقلال می‌رساند کلیه مطالبات آقای پادوانی پرداخت شده و اسناد مربوط به پرداخت طلب ایشان به پیوست منتشر می‌شود.

 

به نظر می‌رسد برخی بیشتر از خود پادووانی، پیگیر و نگران انتقال این پول بودند اما باشگاه استقلال دیگر دینی از ایشان بر گردنش نیست، هر چند که همچنان از حادثه‌ دلخراشی که برای پادوانی رخ داد، متأثریم و آرزوی سلامت کامل و بهبودی برای او داریم».

 

آخرین اخبار استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

***

 

رونمایی از تخلفات عجیب در قراردادهای استقلال/ اسناد ومدارک گم شد!

باشگاه استقلال در چند قرارداد با بازیکنان و مربیان خود مرتکب تخلفاتی شده است که عدم رسیدگی و توجه به آن از سوی مسئولان ذی ربط و همچنین سازمان لیگ عجیب به نظر می‌رسد.

 

آخرین اخبار استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

به گزارش مهر، در شرایطی که هنوز چند روز از ماجرای افشای قرارداد «لئاندرو پریرا» مهاجم برزیلی پرسپولیس و بندهای عجیب این قرارداد نمی‌گذرد حالا بررسی قرارداد بعضی از بازیکنان و مربیان استقلال نشان می‌دهد که تخلف و اقدامات عجیب فقط مختص پرسپولیس نبوده و مدیران استقلال هم تصمیماتی گرفته‌اند که ممکن است شرایط باشگاه را تحت تاثیر خودش قرار بدهد.

 

از جمله این اتفاقات می‌توان به قرارداد «کوین یامگا» بازیکن فرانسوی استقلال اشاره کرد.

 

یامگا سال ۱۴۰۰ قرارداد دو ساله اس با باشگاه استقلال امضا کرد که برای سال اول ۳۰۰ و برای سال دوم ۳۶۰ هزار دلار مبلغ قراردادش بود. از یک تاریخ به بعد، قرارداد اول یامگا ناخالص بوده است، یعنی هم پرداخت پورسانت ایجنت و هم مالیات بر عهده بازیکن بوده است.

 

این مسئله در برنامه تلویزیونی «ورزشگاه» هم مورد بررسی قرار گرفت. طبق اطلاعات عوامل این برنامه، چند ماه بعد متمم جدیدی با تمدید دو ساله به قرارداد یامگا اضافه می‌شود.

 

در قرارداد جدید مبلغ سال دوم که ۳۶۰ هزار دلار بود را به ۴۶۰ افزایش داده‌اند و برای سالهای بعد هم همینطور تا جایی که مبلغ این قرارداد به بیش از ۵۰۰ هزار دلار می‌رسد و عجیب اینکه از قرارداد ناخالص به خالص تبدیل می‌شود یعنی هم مالیات هم کمیسیون ایجنت بر عهده باشگاه می‌افتد.

 

مجری برنامه ورزشگاه گفت: اسنادش هست ولی به خاطر بند محرمانگی نشان نمی‌دهیم. پایین این متمم قید می‌شود این قرارداد را تا فلان تاریخ احتمالاً تا دی ماه در سازمان لیگ ثبت کنید که ثبت نمی‌شود. اصلاً این قرارداد گم می‌شود. بعد از یک مدت پیدا می‌شود در حالی که ثبت نشده. بدون ثبت قرارداد، مبلغ ۱۸۰ هزار دلار هم به یامگا پرداخت شده است. اگر قرارداد ثبت نشود فاقد اعتبار است و قرارداد یامگا هم پرداخت شده. تبدیل ناخالص به خالص هم تخلف است.

 

موضوع عجیب دیگر در قرارداد استقلالی‌ها مربوط به «آمانوف» است که در میانه‌های این فصل، استقلال را به مقصد تیم نسف قارشی ازبکستان ترک کرد؛ آن‌هم در حالی که استقلالی‌ها مدعی بودند در شکایت این بازیکن به فیفا، دست بالا را دارند و محکوم نمی‌شوند.

 

آمانوف برای دریافت مطالباتش به استقلال ۱۰ روز مهلت داد که در این ۱۰ روز فقط بخشی از پول واریز می‌شود و اخطار سر جایش باقی می‌ماند. با این وضعیت، دست بالا در شکایت به فیفا برای آمانوف است؛ آن‌هم در حالی که استقلال باید از ۷۵۰ هزار دلار مطالبه شده از سوی بازیکن ازبک، مابه التفاوت قرارداد جدیدش با نسف قارشی را پرداخت کند.

 

مجری این برنامه تلویزیونی همچنین به گم شدن اسناد و مدارک روی ایمیل‌های باشگاه استقلال در زمان مدیریت مصطفی آجورلو اشاره کرد و در خصوص مطالبات «گابریله پین» مربی ایتالیایی و دستیار وقت فرهاد مجیدی گفت: قرارداد پین با استقلال بیش از ۲۰۰ هزار دلار بوده با پرداخت مالیات. مالیات پین ۷۰ هزار دلار می شده است که از سوی او پرداخت نشده. با این حال وقتی این مربی ۵۰ هزار دلار برای قهرمانی استقلال درخواست پاداش داشته، این پاداش پرداخت شده است. فکر می‌کنم مناسباتی بین ایران و ایتالیا هست که استقلال می‌تواند وضعیت گابریله پین را به عنوان فرار مالیاتی پیگیری کند.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------